fbpx

Mūsų trenerių komanda

Norėdami sportuoti Individualiai su treneriu, jums reikia įsigyti vieną iš žemiau esančių narysčių; Amber CrossFit Online arba Amber asmeninių treniruočių narystę ir susisiekti su jūsų pasirinktu treneriu dėl galimybės treniruotis su juo gyvai klube.

Vytautas
Sunkioji atletika

Vytautas

Manau kiekvienas žmogus privalo mylėti save ir tobulinti, netik protiškai, bet ir fiziškai. Visada vadovaujuosi senovės išmintimi, kuri byloja, jog sveikame kūne - sveika siela.

TADAS
CrossFit treneris

TADAS

Treniruočių metu stengiuosi viską pateikti, būtent per humoro prizme, nes suprantu, kad mūsų klientai labai užsiėmę žmonės, kurių gyvenime pilna streso ir įtampos, todėl noriu, kad mano treniruotėse jie atsipalaiduotų ir pasilinksmintų.

PIOTR
CrossFit treneris

PIOTR

Daugelis pradėdami sportuoti labai nuvertina savo galimybes. Todėl trenerio darbas pirmiausia yra padrąsinti ir padėti peržengti ribą, už kurios atsiveria daug naujų galimybių.

DAINA
Mobility trenerė

DAINA

Aš noriu kad Jūs žinotumėte, jog aš čia esu dėl Jūsų! Aš noriu, kad Jūs judėtumėte kokybiškai, noriu Jums padėti sumažinti skausmą ir įtampą, išvengti traumų, kelti svorius (net jei tai reikštų kelti savo vaikus:) ir gyventi pilnavertišką, aktyvų ir laimingą gyvenimą."