Konsultacija

Nemokama 30 minučių konsultacija arba įvadinė treniruotė

Amber CrossFit konsultacija “No Sweat Intro” – tai puiki galimybė susipažinti su CrossFit sporto šaka ir Amber CrossFit sporto klubu. Šios konsultacijos jūs turėsite galimybę papasakoti apie save, apie jūsų poreikius, buvusias ar esamas traumas ar ligas. Svarbu žinoti, jog šio susitikimo metu mes nedarome jokių pardavimų, tik norime jus supažindinti su CrossFit sporto šaka.

Nemokamoje konsultacijoje jus pasitiktų vienas iš mūsų treneriu, kuris atsakytų į visus jūsų klausimus, padėtų nusistatyti adekvačius sporto tikslus, taip pat pristatytu, kaip efektyviausiai jų reikėtų siekti. Šio susitikimo metu sužinotumėte apie visas mūsų narystes, kainas ir tvarkaraštį. taip pat susipažintumėte su klubo atmosfera ir taisyklėmis. Norėdami rezervuoti laiką susitikimui, užpildykite dešinėję esančią formą.

Šį konsultacija, tai puikus būdas sužinoti ar CrossFit sporto šaka jums tinka. Taip pat reikėtų žinoti, jog CrossFit nėra frančizė, kaip kad Mcdonald’s restoranai. Kiekvienas CrossFit klubas yra skirtingas ir unikalus. Amber CrossFit klube mes labai vertiname treniruočių kokybę, todėl daug dėmesio ir pastangų skiriame mūsų treneriams, kurie ir užtikrina aukštos kokybės ir priežiūros treniruotes, kurios duoda rezultatus. Mūsų klube visas dėmesys skiriamas CrossFit treniruotėms, tačiau mes turime ir treniruotes vaikams, sunkiosios atletikos treniruotes pažengusiems ir pradedantiesiems, mobility treniruotes, yoga, QuickFit. Taip pat teikiame mitybos specialistų konsultacijas ir asmenines treniruotes.

ATSAKYSIME Į DAUGELĮ DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMŲ KLAUSIMŲ

  • Kas yra CrossFit?
  • Kokių pratimų ar judesių tikėtis CrossFit treniruotėse?
  • Ar CrossFit tinka man?
  • Ar CrossFit tik varžybinis sportas?
  • Ar CrossFit sporto šaka pavojinga ir žalinga sveikatai (atsakymas yra ne)?
  • Kokių rezultatų ir kaip greitai galiu tikėtis?
  • Kaip dažnai reikėtų lankytis treniruotėse?
  • Koks skirtumas tarp CrossFit ir Crosstraining ar Xfit treniruočių?
  • Kas yra pradmenų programa ir ar ji man yra būtina?

Užpildykite registracijos formą ir mes su Jumis susisieksime bei suteiksime detalesnę informaciją:

Ryte: 6:00 - 8:00val.Per pietus: 11:00 - 13:00val.Vakare: 17:00 - 20:00val.
Sutinku, kad mano asmeninė informacija bus naudojama registracijos į treniruotes tikslais

Kam skirta ši konsultacija?

Ši konsultacija yra skirta tik tiems žmonėms kurie yra 100% apsisprendę jog nori pokyčių ir yra pasiruošę sunkiam darbui ir nori siekti rezultatų, pozityvus nusiteikimas yra būtinas!

Jei jūs viešite Vilniuje ar norite išbandyti CrossFit treniruotes, tuomet ši konsultacija tikrai nėra jums. Jūs turėtumėte registruotis Drop-in treniruotei. Ši konsultacija skirta tik Vilniuje gyvenantiems ar ilgiau viešintiems žmonėms, kurie galės reguliariai lankyti Amber CrossFit treniruotes, laikytis trenerių programų ir siekti rezultatų kartu.

Registruotis konsultacijai

Galbūt pirma nori išbandyti ?

Puiku! Jei jau įsivaizduoji, kas yra CrossFit treniruotės, tuomet kviečiame tave atvykti į nemokamą bandomąją treniruotę. Kurios metu, mūsų treneriai:

Atsakys į visus jus dominančius klausimus apie CrossFit treniruotes;
Kaip geriausia pradėti sportuoti CrossFit;
Taip pat turėsite proga išbandyti CrossFit treniruotes.
Registracija įvadinei treniruotei