Įvadinė CrossFit treniruotė

Prieš tampant Amber CrossFit nariais, kviečiame jus atvykti ir išbandyti CrossFit treniruotes.

Įvadinės treniruotės metu galėsite apsižiūrėti ir susipažinti su mūsų klubu ir treneriais. Atsakysime į visus jums rūpimus klausimus ir padėsime lengviau apsispręsti.

Išbandyk Amber CrossFit treniruotes nemokamai.

Kiekviena Amber CrossFit bandomoji treniruotė susideda iš trumpo pasakojimo apie CrossFit treniruočių metodologiją ir Amber CrossFit treniruočių programą, aiškaus judesių ir pratimų paaiškinimo. Po kurio seka trumpa treniruotė, susidedanti iš paaiškintų pratimų. CrossFit intro treniruotės tikslas supažindinti žmones su CrossFit treniruočių pojūčių, judesių techniškumų ir trenerių dėmesiu. Norisi kad nauju nariai savo kailiu pajustų treniruočių kokybę ir suprastų kodėl tiek daug žmonių visame pasaulyje taip pamilo šią sporto šaką.

Visos įvadinės treniruotės vyksta Amber CrossFit klube, kelis kartus per savaitę. Jūs galite pasirinkti vieną iš šių intro treniruočių, kurias galite išbandyti nemokamai: CrossFit intro, QuickFit, Mobilty.

Intro treniruotės yra skirtos tik tiems, kas niekada nėra sportavę pagal CrossFit metodologiją ir nori ją išbandyti pirmą kartą. Visi kurie nori išbandyti reguliarias Amber CrossFit treniruotes turėtų rinktis Drop-in.

 

Įvadinės treniruotė tinka įvairaus fizinio pasirengimo žmonėms. Amber CrossFit intro treniruočių programa sudaryta taip, kad kiekvienas gali prisijungti prie šios treniruotės, nėra reikalingas specialus pasiruošimas.

Pasirink klasę

Jei turite daugiau klausimų

Užpildykite registracijos formą ir mes su Jumis susisieksime bei suteiksime detalesnę informaciją:

Ryte: 6:00 - 8:00val.Per pietus: 11:00 - 13:00val.Vakare: 17:00 - 20:00val.
Sutinku, kad mano asmeninė informacija bus naudojama registracijos į treniruotes tikslais