fbpx

FBB

FBB - Functional body building

FBB  – tai papildoma, specializuota Amber CrossFit treniruočių programa.

 

Pagrindinis šios programos skirtumas nuo CrossFit treniruočių yra intensyvumas. FBB treniruočių programa yra mažo intensyvumo treniruotė, kurios metu atliekami funkciniai pratimai. Šių treniruočių metu, atliksime pratimus su didesniais svoriais ir mažesniais pakartojimų skaičiais. FBB treniruotės bus panašios į mūsų treniruočių “skill” ar “accessory work” dalis. Šių treniruočių metu labai svarbi pratimu atlikimo technika, bei specialus kontroliuojamas tempas, kiekvieno pratimo metu. FBB yra papildanti CrossFit treniruotes nes naudojami tokie patys judesiai ir pratimai, kurie yra atliekami su hanteliais, grifais, pasipriešinimo gumomis, bei savo kūnu. Treniruočių tikslas lavinti viso kūno raumenis, sustiprinti įvairias padėtis kurios yra reikalingos CrossFit treniruotėse. Šiose treniruotėse dažnai apkraunama viena kūno pusė, taip siekiant padidinti kūno stabilumą, mažinti raumenų disbalansą kūne naudojant įvairius funkcinius judesius. Treniruotės nėra lengvos ir tinka visokio pasiruošimo žmonėms. Šios treniruotės puikiai tiks tiems, kas nori šiek tiek sumažinti intensyvumą ir padidinti kūno stabilumą. FBB yra treniruotės, kurios išryškina pagrindines raumenų grupes, todėl tai bus puiki programa pasiruošti vasaros sezonui.

 • GERINAMA FUNKCINĖ KŪNO SIMETRIJA;

 • UGDOMA DIDESNĖ KŪNO IR JUDESIŲ KONTROLĖ;

 • STIPRINAMI IR STABILIZUOJAMI SĄNARIAI IR APLINKINIS RAUMENYNAS;

 • DIDINAMA JUDESIŲ IR PRATIMO ATLIKIMO AMPLITUDĖ;

 • TOBULINAMI ATSKIRI GIMNASTIKOS IR SUNKIOSIOS ATLETIKOS JUDESIAI AR JŲ ELEMENTAI;

 • SUNKIOS, ĮTRAUKIANČIOS TRENIRUOTES;

 • PALAIPSNIUI DIDĖJANTIS KRŪVIS IR INTENSYVUMAS.

CrossFit treniruotes

FBB PROGRAMOS TRENERIS

ROBERTAS STANKUS

FBB treniruotėse nuo bazinių judesių progresuosime link sunkesnių judesių. Norint vėl pajusti progresą, kartą metuose reikia grįžti prie bazės, labiau kontroliuojamų judesių. Anatominė adaptacija tai yra pagrindas visoms kitoms treniruočių fazėms, FBB programos tikslas sustiprinti raiščius, sausgysles ir sąnarius, raumenų jėga bei pagerinti judesių koordinacija.

 

Aš asmeniškai pradėjau daryti FBB todėl, kad pradėjau jausti skausmus darant spaudimus virš galvos, darant kipping pull ups. Kai sumažinau treniruočių intensyvumą, pridėjau didesnės kontrolės judesiuose, pajutau lengvumą ir sustiprėjimą atliekant beveik visus dinamiškus judesius.

 

Labai norėčiau rekomenduoti šią programą:

 1. Kam atrodo, kad nustojot progresuoti;
 2. Jaučiate kažkokius skausmus ar diskomfortą atliekant tam tikrus judesius ar pratimus;
 3. kas jaučiatės silpnesni tam tikruose raumenų grupėse ir norite sustiprinti savo raumenyną.

papildoma treniruočių programa

FBB – tai papildoma treniruočių programa. Šios grupės treniruotėse yra ribotas dalyvių skaičius, nes treniruotės vyks uždaroje FBB treniruočių grupėje. Treniruotės vyks iš anksto numatytais laikais ir į jas patekti galės tik tie nariai, kurie turi galiojančias narystes bei prieiga prie FBB treniruočių programos.

FBB programoje gali dalyvauti ne tik Amber CrossFit nariai, tačiau jie turi turėti įsigiję kartinę Amber CrossFit narystę, kad galėtų registruotis į FBB klases.

FBB grupės treniruotės vyks pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais 17:30*. Viso specializuota FBB programa truks 3 mėnesius.

 

Čia galite rezervuoti vietą pirmojoje FBB grupėje.

 

*Treniruočių laikai ir dienos gali keistis.

FBB treniruotės

135 €

3 mėnesių programa

Registruotis į Grupę
 • Uždara treniruočių grupė
 • 3 mėnesių progresuojanti programa;
 • 3 treniruotės per savaitę;
 • Būtina turėti galiojančią narystę.

DUK

Ką man daryti jei turiu kartinę narystę?

Įsigijus šią FBB programą jųs gaunate prieiga prie FBB programingo, tačiau norėdami lankyti FBB treniruotes Amber CrossFit klube jums būtina turėti galiojančią narystę. Jei planuojate lankyti visas 3 treniruotes, tai kas mėnesį jums reikės dar įsigyti ir 12 kartų narystę. Visiems kurie turi neribota atsinaujinančią narystę prisijungimas prie šios programos kainuos 135 eur.

Aš turiu traumą, ar galiu jungtis prie FBB programos?

Priklausomai nuo jūsų traumos reikėtų pasitarti su treneriu, geriausia jog parašytumėte mums tiesiogiai. Bet vienas iš FBB privalumų yra tai, jog ši programa labai gerai tinka visiems, kurie nori atsistatyti po traumų, sustiprinti tam tikrus raumenis ar jų grupes.

Ar galiu mokėti tik už vieną mėnesį arba nutraukti jeigu man nepatiks?

Ne. Šis programos ciklas susideda iš 3 mėnesių nuolatos progresuojančios programos, todėl kaina yra iš karto už visą programą.

Kokie pratimai bus naudojami FBB programoje?

Ar ši programa tinka moterims ir/ar vaikams?

Taip ši programa tinka moterims, tačiau šiam kartui ši grupė startuos be vaikų.

Ar treniruotės vyks tik šiais nurodytais laikais?

Treniruočių laikai galės šiek tiek kooreguotis pagal daugumos poreikius ir klubo galimybes, tačiau bus iš anksto numatyti ir stengsimės laikytis grafiko.