Sportas vaikams

Apie CrossFit treniruotes vaikams

Amber CrossFit klube vyksta dviejų tipų treniruotės vaikams. Tai treniruotės vaikams ir treniruotės paaugliams.

Treniruotės vaikams pritaikytos 6-14 metų amžiaus vaikams. Šios vaikų treniruotės remiasi principu, jog svarbiausia taisyklinga judesių mechanika, pastovumas ir tik tada intensyvumas. Vaikai mokomi taisyklingai judėti, stiprinami  raumenys, didinamas judesių mobilumas ir lankstumas, gerinama koordinacija, ugdomas vikrumas ir greitumas. Amber CrossFit vaikų treniruotės gerina vaikų judėjimą ir laikyseną, skatina leisti laisvalaikį aktyviai, užtikrina geresnius sportinius rezultatus, taip pat mažina traumų galimybę.

Amber CrossFit treniruotės paaugliams orientuojasi į CrossFit treniruočių metodiką. Su šios treniruotės narystę jaunieji mūsų atletai, turi galimybę mūsų klubą lankyti 4 kartus per savaitę. Pirmadieniais ir trečiadieniais jiems vyks speciali CrossFit treniruote. Ketvirtadieniais sunkiosios atletikos treniruotė su treneriu Vytautu Glovacku. Ketvirtąją treniruotę paaugliai gali išnaudoti registruodamiesi į OPEN Gym, Mobility ar kitas Amber CrossFit treniruotes.

Mūsų treniruotės linksmos ir įtraukiančios, mokame prieiti prie kiekvieno vaiko ir sudominti jį sportu, bei jo kūno galimybėmis. Labai greitai pasimato pirmieji teigiami rezultatai, po kurių vaikas pats noriai mokosi ir sportuoja, siekdamas dar labiau pagerinti savo sportinius pasiekimus ar įgūdžius.

Norėdami, jog jūsų vaikas pradėtu pas mus lankyti užpildykite žemiau esančią forma ir mes su jumis susisieksime. Prieš pradedant labai kviečiame atvykti ir išbandyti Amber CrossFit vaikų treniruotes.

Treniruočių nauda
  • Vaikai tampa linksmesni ir energingesni
  • Vaikai mokomi judėti taisyklingai
  • Gerinama laikysena
  • Ugdomas vikrumas ir koordinacija
  • Vaikai mokomi judėti taisyklingai
  • Mažėja traumų tikimybė

Narystės vaikų treniruotėms

Amber CrossFit vaikų treniruotės.

Treniruotė vaikams

65 €

3 kartus savaitėje

Pirkti

Treniruotė vaikams
3 kartai per savaite
60 minučių trukmės treniruotė
Narystė galioja 1 mėnesį

Treniruotės paaugliams u-18

75 €

4 kartus savaitėje

Pirkti

Treniruotė vaikams
4 kartai per savaite
60 minučių trukmės treniruotė
CrossFit treniruotės + Sunkioji atletika + Mobility
Narystė galioja 1 mėnesį

Susisiekite