fbpx

Weightlifting for beginners

Sunkiosios atletikos pradžiamokslis

Sunkioji atletika, tai viena iš seniausių Olimpinių sporto šakų. Šios sporto šakos populiarumas buvo pradėjęs blėsti, sklandė labai daug mitų, jog sunkiosios atletikos treniruotės žalingos sveikatai. Tačiau pastaraisiais metais, ypač sparčiai vystantis sporto mokslui buvo įrodyta, jog būtent sunkiosios atletikos pratimai ir treniruotės labai ženkliai prisideda prie žmonių sveikatinimo, jėgos ir mobilumo ugdymo.

Ko tikėtis
  • Jėgos ugdymas
  • Pagerėjusi judesių amplitudė
  • Nugaros ir kojų stiprinimas
  • Užtikrintas trenerio dėmesys
  • Mažas treniruotės intensyvumas
Registruotis treniruotei

Sunkiosios atletikos treniruotės sudaro pagrindą daugeliui sporto šakų. Sunkiosios atletikos pratimai ypač stiprina nugaros ir kojų raumenis, kurie pas daugelį šiuolaikinių žmonių yra mažai išvystyti, dėl to atsiranda daug problemų su laikysena ar nugara. Sunkioji atletikos treniruotės padeda sustiprėti ir spręsti šias problemas

Sunkiosios atletikos pradmenų treniruotės skirtos pradedantiesiems, kurie nori išmokti pagrindinių sunkiosios atletikos pratimų ir jų elementų. Šiose treniruotėse daugiausiai dėmesio yra skiriama pratimų atlikimo technikai, mobilumo ir paslankumo gerinimui. Vėliau išmokus pagrindinius jungiamuosius judesius pereinama prie jėgos ugdymo.

Amber CrossFit klube vyksta Sunkiosios atletikos pradmenų ir sunkiosios atletikos treniruotės. Pradedančiuosius kviečiame registruotis būtent į pradmenų treniruotes.

Sunkiosios atletikos pradmenų treniruotės vyksta mažose grupėse iki 10 žmonių, taip užtikrinant kokybišką trenerio dėmesį kiekvienam treniruotės nariui. Taip pat galima rinktis asmenines sunkios atletikos treniruotes pas Amber CrossFit trenerius.

Gallery