fbpx

Asmenine pradmenu treniruote

Daugelis žmonių nesportuoja, nes nežino nuo ko pradėti, mes turime specialią mokomųjų treniruočių programą, po kurios kiekvienas šios programos dalyvis mūsų klube jausis kaip namuose ir žinos viską apie tolimesnius savo veiksmus aktyvesnio ir sveikesnio gyvenimo link.

Šiuo metu, kaip tik renkame naują pradmenų grupę, kurios treniruotės vyks: Pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais 19:30. Pradmenų paketą sudaro 6 skirtingos grupinės pradmenų treniruotės + likęs mėnuo sporto neribotos narystės sąlygomis. Registruotkis!

Amber CrossFit pradmenų programa, tai specialus mokomųjų treniruočių ciklas. Pagrindinis Amber CrossFit pradmenų tikslas yra kuo efektyviau ir atsakingiau integruoti naujus narius į CrossFit treniruotes.

Mes siekiame, jog žmonės suprastų ir pajustų kas yra atsakingas ir profesionalus, aukščiausio lygio trenerių dėmesys, kuris yra skiriamas kiekvienam treniruotėje dalyvaujančiam nariui. Mūsų tikslas yra pasiekti, kad žmonės pradėtų mėgautis įdomiomis ir efektyviomis CrossFit treniruotėmis, kurios padėtų Amber CrossFit nariams pažinti savo kūną ir padėti pasiekti užsibrėžtus tikslus, su CrossFit sporto metodologija.

Pradmenų programa

Amber CrossFit pradmenų programą sudaro šešios skirtingos treniruotės, kurių metu nauji klubo nariai yra supažindinami su CrossFit sporto metodika. Daugiausiai dėmesio yra skiriamą pagrindinių CrossFit pratimų ir judesių mokymui. Pradmenų treniruočių metu, nauji nariai susipažįsta su klubo bendruomene, treneriais ir nariais. Pradmenys, tai valandos laiko trukmės linksma ir energinga treniruotė. Kaip ir visos Amber CrossFit treniruotės, pradmenys nėra monotoniški, kiekviena treniruotė yra unikali ir papildanti prieš tai buvusiąją. Judesiai ir pratimai, kuriuos išmoksite šių treniruočių metu jums pravers sportuojant ir aktyviai leidžiant laisvalaikį, kaip ir kasdieninėse situacijose.

Registracija

Amber CrossFit treniruotės, vyksta mažose  8-12 žmonių grupėse. Taip siekiant užtikrinti reikiamą dėmesį kiekvienam treniruotės dalyviui. Mes stengiamės jus išmokyti ne tik taisyklingai sportuoti, bet ir taisyklingai judėti.

Amber CrossFit pradmenų programa yra būtina norit sportuoti mūsų klube.
Registruotis pradmenų kursui

Kam skirtas CrossFit pradmenų treniruočių kursas

Visiem! Pradmenų treniruotės yra skirtos kiekvienam, visiškai nesvarbu koks jūsų fizinis pasirengimas, kuris nori prisijungti prie CrossFit treniruočių. Amber CrossFit pradmenų programa yra sukurta taip, kad kiekvienas narys, nepriklausomai nuo jo sportinės patirties gali lengvai ir efektyviai integruotis į Amber CrossFit treniruotes.

Ko tikėtis Amber CrossFit pradmenų treniruotėse

Pradmenų treniruotėse galite tikėtis nemažai teorijos ir taisyklingos judesių atlikimo technikos mokymosi. Pradmenų treniruotės nėra labai fiziškai intensyvios, tačiau tikrai suprakaituosite. Daugelis iš pradmenų treniruočių turi specialiai sukurta WOD, kuris leidžia pajusti CrossFit treniruočių intensyvumą.

Ką daryti jei pradmenų kursas vyksta man nepalankiu laiku?

Jei jūs negalite prisijungti prie mūsų organizuojamų pradmenų grupinių treniruočių, kviečiame pabandyti išklausyti pradmenų kursą asmeninėmis treniruotėmis. dažniausiai užtenka 2-4 treniruočių, priklausomai nuo jūsų fizinio pasirengimo ir kaip greitai įsisavinate naujus judesius. Taip pat galime organizuoti pradmenų treniruotes mažose grupėse suderinus visiems patogų laiką.

Amber CrossFit pradmenys tai viena iš svarbiausių mūsų programų, nes šios programos metu, Amber CrossFit nariui suteikiami CrossFit sporto pagrindai. Tai įvadas į vieną iš šiuo metu egzistuojančių efektyviausių sporto programų. Amber CrossFit pradmenų programa tai puikus įvadas ir kitų sporto šakų atstovams, nes mūsų treniruočių metų, sistemiškai apjungiami labai techniški pratimų junginiai, kurie yra suskaldyti į lengvai išmokstamus ir įsisavinamus elementus, kurie sujungiami į pratimus ar judesius. Ne be reikalo mūsų pradmenų programa populiari ir tarp kitų klubų trenerių ir profesionalių sporto šakų atstovų.

Pradmenų metu mokome saugumo treniruočių metu.

Mūsų vizija – jog sportas privalo būti saugus ir sveikatinantis, todėl mūsų treniruočių metu daugiausiai dėmesio yra skiriama pratimų atlikimo technikai ir narių saugumui užtikrinti. Taip pat visos mūsų klube vystančios CrossFit treniruotės, vyksta mažose iki 10 žmonių grupėse. Taip siekiant užtikrinti reikiamą dėmesį kiekvienam treniruotės dalyviui. Mes stengiames žmones išmokyti ne tik taisyklingai sportuoti, bet ir taisyklingai judėti.

Mūsų treniruotės susideda ne tik iš WOD (workout of the day) – Dienos treniruotės. Mūsų treniruotę sudaro keturios skirtingos dalys:
 1. 1.Apšilimas – Kiekviena Amber CrossFit treniruotė prasideda nuo dinaminio apšilimo. Amber CrossFit apšilimas visuomet būna originalus ir linksmas. Apšilimas vyksta stengiantis išjudinti visą kūną, mobilizuoti sąnarius ir paruošti kūną darbui, po ilgos darbo dienos arba ramios nakties.
 2. Įgūdžio dalis – Tai speciali treniruotės dalis, kurios metu laviname pratimų įgūdžius ir šlifuojame technika. Ši dalis būna pritaikoma prie dienos treniruotės, kad visi judesiai atspindėtų tuos pratimus, kurie mūsų laukia treniruotės metu. Taip pat įgūdžio dalyje paaiškinama ir pabandoma įvairios pratimų variacijos, palengvinimai ar pasunkinimai.
 3. WOD – Dienos treniruote, kiekvieną dieną vis kitokia ir nauja, tačiau visada pamatuojama ir pritaikoma pagal kiekvieno galimybes. Amber CrossFit treniruočių programa yra unikali ir sudaroma stebint mūsų narių progresą ir atsižvelgiant į jų poreikius.
 4. Papildoma veikla – Atvėsimui mūsų treniruotėse visada laukia papildoma mini treniruotė ar pratimų kompleksas, sustiprinti tam tikras problemines vietas.

Daugeliui iš pradedančiųjų sportuoti yra labai sunku nusistatyti racioanlius sportinius tikslus. Dėl to Amber CrossFit pradmenų treniruočių metu, mes adekvačiai įvertiname kiekvieno iš mūsų narių sportinę formą ir rekomenduojame krūvį bei prižiūrime treniruočių intensyvumą. Taip pat padedame nusistatyti norimus pasiekti tikslus.

Treniruočių programa

Pirmoji pradmenų treniruotę susideda iš šių pratimų junginių:

 • Pritūpimo
 • Atsispaudimo
 • Susilenkimo

Gali pasirodyti jog tai pati paprasčiausia treniruotė, nes mokoma bazinių pratimų, kuriuos visi žino. Tačiau jūs nustebsite, kiek daug dėmesio yra skiriama norint išmokinti taisyklingai atlikti pritūpimą ar atsispaudimą. Šios treniruotės pabaigoje jūsų laukia pirmasis jūsų WOD’as (workout of the day). Kitaip – dienos treniruotė:

Pritūpimas:

Atsispaudimai:

Susilenkimai:

Antroji pradmenų treniruotę susideda iš sudėtingesnių pratimų. Šios treniruotės metu, mes pirmą kartą į rankas paimame grifą.

Antrosios CrossFit pradmenų treniurotes metu mokinsimės:

 • Mirties traukos
 • Burpio

Grifai mūsų klube yra trijų skirtingų dydžių ir svorių, todėl tinkamą rasite kiekvienas. Prieš dirbant su grifu, mes visko išmokstame su treniruočių pagaliukais, kurie yra skirti lengviau paaiškinti taisyklingą judesį. Šios pradmenų dienos treniruotė susideda iš mirties traukos ir burpio mokymų.

Mirties trauka:

Burpee:

Trečioji pradmenų treniruotę išsiskiria tuo, jog šios treniruotės metu mes nedarome WOD’o (dienos treniruotės). Nes tai yra viena iš techniškai sudėtingiausių treniruočių, kurios metu mes mokomės Clean (užsimetimo) pratimo. Clean pratimas, apjungia visus pagrindinius CrossFit elementus:

 • greitumą
 • jėgą
 • mobilumą

Šios treniruotės metu mes naudojame pasunkintus gimnastinius kamuolius, lazdelę ir grifą. Su visomis šiomis priemonėmis stengiamės išmokti Clean technikos ir įvairių šio pratimo variacijų.

Clean:

Ketvirtoji pradmenų treniruotę susideda iš mokymosi svorį stumti virš galvos apjungiant visas prieš tai išmoktas treniruotes. Pagrindiniai pratimai kuriuos mokysimės šios treniruotės metu tai:

 • spaudimas nuo pečių
 • spaudimas su padavimu
 • spaudimas žirklutėmis

Tai labai kompleksinis ir techniškai sudėtingas pratimas.

Spaudimas nuo pečių:

Spaudimas su padavimu:

Spaudimas žirklutėmis:

DU Dvigubi šuoliukai su šokdyne:

Šios treniruotės metu mes patikrinsime jūsų apatinės kūno dalies jėgą. Prisiminsime ko išmokome per pirmąją pradmenų treniruotėm nes penktoji pradmenų treniruotę susideda iš:

 • Front squat
 • wall ball,
 • box jumps

Front Squat:

Wall Ball:

Box Jump:

Šeštoji ir paskutinė pradmenų treniruotę susideda iš visos informacijos susiteminimo. Šios treniruotės metu apibendrinamos prieš tai buvusios treniruotės ir prisimenami visi išmokti pratimai ir judesiai. Treniruotės gale vyksta diskusijos su treneriu apie tolimesnius jūsų žingsnius. 

Greičiausias būdas prisijungti!

Šiuo metu pradmenų kursą galite išklausyti asmeninėmis treniruotėmis. Tai yra pats efektyviausias ir greičiausias būdas prisijungti prie Amber CrossFit treniruočių. Asmeninis trenerių dėmesys garantuoja sklandų ir greitą prisijungimą prie visų mūsų grupinių treniruočių. Įsigijus šią narystę ir išklausius pradmenų kursą, jūs galėsite sportuoti visą likusį mėnesį neribotai.

Asmeninė pradmenų trenirutoė

139 €

+ mėnesio narystė

Pirkti
 • 3 Asmeninės treniruotės
 • Likęs mėnuo neribota naryste
 • Kūna analizės testas
 • Greičiausias būdas prisijungti.