Level Method

Naujiena!

 

Amber CrossFit misija yra padėti jums gyventi sveikesnį ir kokybiškesnį gyvenimą.
Priemonė, kuria siekiame tai padaryti yra CrossFit treniruotės, kurios yra orientuotos į ilgalaikius jūsų rezultatus. Amber CrossFit treniruočių programa yra unikali, nes ji yra nuolat koreguojama pagal jūsų poreikius ir galimybes. Mes sekame jūsų sporto progresą ir siekiame jį matuoti ir padaryti kuo efektyvesnį.

 

Nepsiribodami vien CrossFit treniruotėmis, mes norime pristatyti naujieną – THE LEVEL METHOD!

 

Tai naujiena ne tik Lietuvoje, bet ir visame Pasaulyje ir jūs, Amber CrossFit nariai, būsite pirmieji, kurie pradėsite ja naudotis.

Level Method, tai unikali testavimo sistema, kuri padeda mums dar tiksliau nustatyti jūsų fizinio pasirengimo lygį ir pagal tai planuoti jūsų treniruočių programą. Amber CrossFit treniruočių programa, Wodify ir testavimo metodologija padeda nariams aiškiau matyti ir suprasti savo sporto progresą. Taip pat naudojantis šia sistema atletas aiškiau supranta visas savo pratimų atlikimo progresijas ir variacijas, kurios skiriasi pagal jo galimybes. Šios sistemos tikslas – padėti nariams treniruotis efektyviai, naudojant tokį krūvį ar judesius, kuris jam yra tinkamiausiais, tai yra puikus būdas treniruotis efektyviai, išlikti motyvuotam ir išvengti bereikalingų traumų.

 

Susipažinkite su Level Method

Nedelsk ir prisijunk prie Amber CrossFit treniruočių, parašyk mums dabar: info@ambercrossfit.lt  arba užsiregistruok nemokamai sporto konsultacijai arba įvadinei  treniruotei.

 

 
Parašykite komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *