fbpx

DUK

Dažniausiai užduodami klausimai

apie CrossFit

CrossFit Lietuvoje vis dar nauja treniruočių metodika, apie kurią dar nėra daug informacijos. Todėl šiame puslapyje pasistengėme atsakyti į dažniausiai mums užduodamus klausimus apie CrossFit treniruotes.

Tai tik bendrinė informaciją apie CrossFit ir konkrečiai Amber CrossFit treniruotes. Norėdami susipažinti detaliau kviečiame atvykti į nemokamą įvadinė konsultaciją arba treniruotę. Taip pat labai daug naudingos informacijos galite rasti CrossFit.com

Vienas iš svarbiausių ir dažniausiai užduodamų klausimų yra:

Ar yra būtinas specialus fizinis pasirengimas prieš pradedant sportuoti CrossFit treniruotėse?

Atsakymas yra - ne!

Prisijungti prie Amber CrossFit treniruočių galima keliais būdais.

Tačiau visi iš jų reikalauja, kad jūs būtumėte išklausę pradmenų kursą (speciali mokomųjų treniruočių programa). Tai galite padaryti grupinėmis arba individualiomis treniruotėmis. Prieš pradedant sportuoti kviečiame išbandyti mūsų treniruotes nemokamose įvadinėse treniruotėse, arba susipažinti atvykus konsultacijai.

Visą išsamią informaciją, kaip prisijungti prie Amber CrossFit sporto klubo galite rasti skiltyje: Kaip pradėti.

Mes turime specialią Pradmenų programą, kuri yra skirti išmokti visus pagrindinius CrossFit judesius, susipažintu su klubu bei treneriais. Šiuo metu pradmenų treniruotės vyksta grupėmis arba asmeninėmis treniruotėmis. Po pradmenų kurso, galėsite jungtis prie visų Amber CrossFit treniruočių.

CrossFit treniruotės turi sistemą ir yra orientuotos į ilgalaikius narių rezultatus. Taip pat CrossFit treniruočių metu labai didelis dėmesys skiriamas pratimų atlikimo technikai ir kiekvienam treniruotės dalyviui asmeniškai. Tuo tarpu Cross-training, X-Fit ir panašios treniruotės, tai dažniausiai intervalinės treniruotės, kurių metu atliekami panašūs į CrossFit pratimus, nėra ilgalaikio plano ar treniruotės struktūros.

CrossFit sporto klubai vykdo užsiėmimus – klases, o ne inventoriaus nuomos paslaugas.

CrossFit sporto klubai turi ribotą treniruotės dalyvių skaičių. Amber CrossFit klube, vienoje treniruotėje dalyvauja tik iki 10 žmonių, taip stengiamės užtikrinti atitinkamą dėmesį kiekvienam treniruotės dalyviui. Todėl per dieną mes galime priimti tik tam tikrą skaičių žmonių. Taip pat CrossFit treneriai privalo būti sertifikuoti ir atitikti aukščiausius reikalavimus. Daugiau apie kainas galite pasiskaityti šiame mūsų straipsnyje: Kodėl verta rinktis CrossFit treniruotes.

Taip!

CrossFit treniruotės tinka kiekvienam nepriklausomai nuo fizinio pasirengimo, kūno sudėjimo ar kitokių negalių ar apribojimų. CrossFit treniruotės gali būti ir yra pritaikomos pagal kiekvieno treniruotės dalyvio poreikius ir galimybes. Visi CrossFit pratimai turi savo progresijas ir gali būti palengvinti, pasunkinti ar pritaikyti kiekvienam.

WOD (workout of the day) – Dienos treniruotė.

CrossFit sporto beveik nėra monotonijos. Kiekviena dieną jūsų laukia nauja treniruotė. Visos mūsų treniruotės privalo būti pamatuojamos, tam kad ateityje matytumėte savo progresą ir turėtumėte atskaitos tašką. CrossFit treniruotėse naudojame daug angliškos terminologijos ir įvairių trumpinių. Mes turime paruošę CrossFit žodynėlį: WTF is a thruster?

Wodify – tai Amber CrossFit sporto klubo valdymo sistema. Šia programą galite parsisiųsti į savo telefoną arba ja naudotis asmeniniu kompiuteriu. Pagrindinės šios programos funkcijos yra sklandus narių registravimas į treniruotes, bei rezultatų sekimas. Kiekvienas mūsų narys turi asmeninę Wodify paskyrą, kurioje renką visą savo treniruočių istoriją.

Taip!

prie Amber CrossFit yra nemažai vietos kur jūs galite palikti savo Automobilį. Smolensko gatvėje parkavimas yra mokamas iki 18:00 val., tačiau netoliese yra didelė Lidl parkavimo aikštelė, taip pat neretai būna vietos parkuotis tiesiai po Amber CrossFit langais.

CrossFit tai viena iš efektyviausių treniruočių programų pritaikytų grupinėms treniruotėms. CrossFit treniruočių metu gerinamas žmonių bendras fizinis pasirengimas. CrossFit pratimai reikalauja nepriekaištingos judesių atlikimo technikos, dėl to mokantis šių judesių tvarkosi žmonių judesiai, laikysena ir gyvenimo įpročiai. CrossFit treniruotės trumpos, tačiau labai efektyvios. Amber CrossFit treniruočių programa orientuota į narių ilgalaikius rezultatus.

Drop-in tai galimybė svečiams apsilankyti mūsų klube ir išbandyti Amber CrossFit treniruotes. CrossFit klubų yra visame pasaulyje, todėl labai dažnai mūsų klubą aplanko svečiai iš įvairių šalių ir kitų sporto klubų. Amber CrossFit drop-in gali daryti tik tie žmonės kurie turi CrossFit patirties ar yra išklausę specialų pradmenų kursą.

OPEN GYM – tai laisvas laikas, kurio metu Amber CrossFit nariai arba svečiai gali atlikti savo papildomas sporto programas, tempimo pratimus ar kitokias veiklas. Nariai dalyvaujantys open gym, jokiu būdų negali trukdyti tuo pat metu vykstančiai klasei ir jos dalyviams. Amber CrossFit klube, mes esame suinteresuoti, jog mūsų nariai treniruotųsi, pagal mūsų trenerių sudarytą CrossFit programą. Open gym naudotų tik papildomiems pratimams atlikti. Jei jūs norite naudoti OPEN GYM laiką savo asmeninėms programos tai tikriausiai ne pats geriausias variantas.

Taip!

Amber CrossFit sporto klube yra dušai ir persirengimo kambariai, skirti tiek vyrams tiek moterims.

Kainų skiltyje galite rasti visas mūsų kainas ir esant poreikiui įsigyti narystę. Šiuo metu populiariausios yra Kartinės narystės, kurių metu jūs perkate tam tikrą kiekį apsilankymų Amber CrossFit sporto klube, šios narystė galioja mėnesį laiko ir nėra stabdomos. Kita populiari narystė tai Automatiškai atsinaujinanti neribota narystė, ši narystė galioja mėnesį laiko, po kurio automatiškai atsinaujina. Neribota narystė nėra ribota apsilankymais. Taip pat ši narystė gali būti stabdoma.

Taip!

CrossFit treniruotės yra saugios ir netgi atvirkščiai, CrossFit treniruočių metu atliekama traumų prevencija. Amber CrossFit treniruočių metu treneriai akylai prižiūri treniruočių dalyvius, neleisdami jiems atlikti pratimo jei jo atlikimo technika ar svoris yra netinkami.

Amber CrossFit pradmenų programa tai speciali mokomųjų treniruočių programa, kurią sudaro 6 skirtingos ir viena kitą papildančios CrossFit treniruotės. Po kurių jūs būsite pasiruošęs jungtis prie visų mūsų klubo treniruočių. Visą išsamią informaciją apie Amber CrossFit treniruočių programą galite rasti čia: Pradmenys

Taip!

parašykite mums ir mes suteiksime jums daugiau informacijos apie sveiką ir taisyklingą mitybą sportuojantiems ir ne tik.

Parašykite mums daugiau apie savo traumą ir mes rasime bendrą sprendimą, kaip galime jums padėti.

Jei neradote jums rūpimo klausimo arba atsakymo parašykite mums.