fbpx

Visos Amber CrossFit treniruotės yra vadinamos klasėmis.

 

Nors daugumą sporto klube vykstančių užsiėmimų sudaro CrossFit treniruotės, šiuo metu lankytojams siūlome ir sunkiosios atletikos, mobility bei vaikams skirtas klases.

Amber CrossFit treniruotės vyksta nedidelėse grupėse iki dešimties žmonių, todėl kiekvienam klubo nariui užtikrinamas reikiamas dėmesys. Norintys taip pat gali užsiregistruoti asmeninei treniruotei pas pasirinktą Amber CrossFit trenerį.

Žemiau rasite išsamią informaciją apie kiekvieną Amber CrossFit klasę.

No Sweat free intro

Norintys pradėti lankyti mūsų klubą kviečiami į nemokamą „No Sweat Intro“ konsultaciją, kurios metu gausite atsakymus į visus rūpimus klausimus tiesiai iš Amber CrossFit trenerio. Atvykę į konsultaciją sužinosite:

  • Kas yra CrossFit?
  • Kuo ši sporto šaka skiriasi nuo kitų?
  • Kokių rezultatų ir kaip greitai galite tikėtis?

Nemokama „No Sweat Intro“ konsultacija skirta visiems tvirtai pasiryžusiems siekti teigiamų pokyčių ir turintiems galimybę reguliariai lankyti Amber CrossFit klases.

Įvadinė CrossFit treniruotė

Norintys išbandyti CrossFit, QuickFit, arba mobility treniruotes, susipažinti su jų metodologija, pagrindiniais pratimais ir judesiais, kviečiami registruotis įvadinei Amber CrossFit treniruotei. Šie užsiėmimai, kaip ir reguliarios klasės, skirti įvairaus fizinio pasirengimo žmonėms ir nereikalauja specialaus pasiruošimo.

Įvadinė nemokama Amber CrossFit treniruotė skirta visiems, kurie dar nėra išbandę CrossFit ir nori sužinoti kodėl ši sporto šaka sparčiai populiarėja visame pasaulyje.

Amber CrossFit pradmenys

Mūsų klubo CrossFit pradmenų kursą sudaro šešios treniruotės, kurių metu išmoksite pagrindinių pratimų ir judesių technikos, susipažinsite su klubo bendruomene bei kultūra, padedami trenerio išsikelsite norimus pasiekti tikslus.

Amber CrossFit pradmenys skirti visiems, kurie nėra išbandę šios sporto šakos ir nori pradėti reguliarias CrossFit treniruotes.

CrossFit treniruotės

CrossFit treniruotės sudaro didžiąją dalį mūsų klubo tvarkaraščio. Jų metu ugdoma jėga, ištvermė, greitis ir lankstumas atliekant įvairius pratimus su kūno svoriu, štangomis, giromis, kamuoliais bei treniruokliais.

Reguliarias CrossFit treniruotes gali lankyti visi baigę Amber CrossFit pradmenų kursą arba turintys ankstesnės CrossFit treniruočių patirties.

Sunkiosios atletikos pradmenys

Amber CrossFit sunkiosios atletikos pradmenys skirti visiems norintiems susipažinti su šia sporto šaka iš arčiau, taip pat pagerinti CrossFit treniruotėse atliekamų pratimų techniką ar tiesiog skirti papildomo laiko jėgos treniruotėms.

Pradmenų kursas reikalingas visiems norintiems toliau tęsti reguliarias sunkiosios atletikos treniruotes mūsų klube.

Sunkioji atletika

Amber CrossFit sunkiosios atletikos klasės skirtos visiems norintiems lavinti lankstumą, koordinaciją ir jėgą. Treniruotės susideda iš rovimo, stūmimo, atkėlimo, spaudimo bei kitų pratimų. Su kokiais svoriais ir kokiu intensyvumu juos atliksite – sprendžiate Jūs, todėl sunkiosios atletikos klasės tinkamos įvairaus fizinio pasirengimo sportuojantiesiems.

Norintys lankyti Amber CrossFit sunkiosios atletikos klases privalo baigti sunkiosios atletikos pradmenų kursą.

Mobility

AmberCrossFit Mobility klasės padės Jums išmokti panaudoti savo judėjimo potencialą tiek sporte, tiek kasdienėje veikloje. Užsiėmimų metu atkursite ir palaikysite optimalų raumenų ilgį, sąnarių judesio amplitudes, sustiprinsite propriorecepciją. Mobility judesiai ir pratimai stimuliuoja hormonus, atsakingus už riebalų deginimą bei raumenų augimą.

Mobility klasės rekomenduojamos visiems norintiems lavinti bendrą judesių funkcionalumą, ieškantiems aktyvaus poilsio bei atsigavimo po fizinio krūvio alternatyvų.

Vaikų treniruotės

AmberCrossFit vaikų treniruotės pirmiausia skirtos taisyklingai judesių mechanikai ir pastovumui, po kurių eina laipsniškas intensyvumo didinimas. Todėl tie užsiėmimai ne tik pagerina vaikų judėjimą ir laikyseną, bet ir sumažina traumų tikimybę aktyviai leidžiant laisvalaikį.

Į treniruotes kviečiame 6–14 m. amžiaus vaikus ir paauglius.