fbpx

paslaugos

Mūsų siūlomos sporto paslaugos:

Legendų programa

Nemokamos treniruotės senjorams

Amber CrossFit sporto klubas, siekdamas populiarinti sportą ir padidinti įvairaus amžiaus žmonių įsitraukimą į sportą ir sveiką aktyvų gyvenimo būdą, įgyvendina sporto projektą „Socialiai jautrių žmonių grupių sveikatinimas ir aktyvesnio gyvenimo būdo propagavimas, per sportą“. Siekdami skatinti vyresnio amžiaus žmonių fizinį aktyvumą, parengėme specialią treniruočių programą Amber CrossFit Legendos, skirtą vyresnio amžiaus žmonėms, kurie neliktų abejingi galimybei išmokti judėti ir sportuoti pagal jų amžiui taikomas rekomendacijas.
Prisijunk prie Legendų!

Grupinės treniruotės

CrossFit | Sunkioji atletika | Mobility

Tai yra pagrindinė mūsų veiklą. Aukštos kokybės organizuotos grupinės treniruotės. Su profesionaliais ir atsakingais treneriais. Mūsų treniruotės tinka visiems, nepriklausomai nuo to ar jūs esate dviejų vaikų tėvas, močiutė ar profesionalus sportininkas.

Susipažink su visomis mūsų klube vykstančiomis klasėmis
Prisijunk

Asmeninės Treniruotės

Individualus dėmesys

Asmeninės treniruotės – tai treniruotės kurios yra skirtos tam tikriems įgūdžiams išsiugdyti ar pagerinti. Pagrindinė mūsų programa yra grupinės treniruotės, tačiau mūsų nariai norėdami greičiau tobulėti gali pasinaudoti mūsų trenerių asmeninių treniruočių paslaugomis.

Šiuo metu Pradmenys – speciali mokomųjų treniruočių programa, kuri yra skirta naujiems nariams integruoti į grupines treniruotes vyksta tik asmeninių treniruočių pagrindu. Taip daug efektyviau paruošiami nauji nariai grupinėms mūsų treniruotėms.

Susipažinkite su asmeninių treniruočių kainomis
Prisijunk

Mitybos priežiūra

Konsultacijos | Patarimai | Priežiūra

Mitybos priežiūra, tai paslauga kurios metu, mes padedame jums geriau susigaudyti mitybos pasaulyje. Mūsų tikslas yra palaipsniui jus išmokyti maitintis sveikiau, atsisakyti netinkamų produktų ir pridėti būtinų. Mityba yra kertinis mūsų sporto šakos elementas, dėl to mes į tai žvelgiame labai atsakingai.

Mūsų tikslas išmokyti jus išsiugdyti sveikesnius mitybos įpročius, kurie būtų pritaikyti jūsų gyvenimo tempui ir būdui. Pagrindinis šios programos tikslas yra padėti jums lengvai pritaikyti šiuos įpročius savo kasdieninėje veikloje.

Registruotis konsultacijai
Noriu sužinoti daugiau.

Corporate wellness

Sporto Pasiūlymas įmonėms

Mes tikime, jog šiuolaikinės, atsakingos ir savo darbuotojus vertinančios įmonės, nori ir gali pasirūpinti savo darbuotojų sveikata ir ilgaamžiškumu. Ir mes galime jums padėti.

Mes norime kad į  mus žiūrėtumėte kaip į partnerius Amber CrossFit o į mūsų paslaugas matytumėt, kaip investicija į jūsų darbuotojų sveikatą. Mūsų treniruočių procesas yra kur kas daugiau nei tik efektyvios grupinės treniruotės. Mūsų treniruotės yra orientuotos į ilgalaikius narių rezultatus, mūsų treniruočių procesas yra skirtas padėti žmonėms gyventi sveikesnį ir kokybiškesnį gyvenimą. Mūsų treniruotės kurią stiprią ir aktyvią bendruomenę, orientuotą į sveiką ir sportišką gyvenimo būdą.

Parašykite mums ir gaukite pasiūlymą!  

Sužinokite daugiau

Treniruotės vaikams

Vaikai | Paaugliai | u-18

Mūsų klube vyksta reguliarios vaikų treniruotės, kuriose 3 kartus per savaitę treniruojasi vaikai skirtingose amžiaus grupėse. Treniruotės vyksta mažose grupėse, todėl vietų skaičius yra labai ribotas. Vaikų treniruočių grupės skirstomos ne tik pagal amžių bet ir pagal vaikų pajėgumą.

  • CrossFit kids – 6-10 m.
  • CrossFit Teens 11-13 m.
  • u-18 14-18 m.
Daugiau apie vaikų treniruotes
Registruotis

Kur mus rasti:

Amber CrossFit sporto klubas Vilniuje

Smolensko g. 10, Vilnius