fbpx

Nemokami pradmenys

Norėdami užtikrinti treniruočių kokybę naujiems ir esamiems klubo nariams, mes organizuojame mokomųjų treniruočių kursą – Pradmenis, kurie yra privalomi visiems kurie nori pradėti sportuoti pagal CrossFit treniruočių metodologiją. Šiuo metu pradmenis galite išklausyti asmeninėmis treniruotėmis.

kaip vyksta naujų narių priėmimas?

1. Registruokis

Prieš pradedant sportuoti mūsų klube, visus susidomėjusius kviečiame atvykti nemokamai konsultacijai, kurios metu mes susipažinsime ir papasakosime jums viską apie Amber CrossFit sporto klubą, bei mūsų treniruočių programas. Taip pat sužinosime jūsų lūkesčius, bei padėsime nusistatyti tikslus ir efektyviausią kelią link jų. O jei esate apsisprendes ir norite kuo greičiau pradėti galite tiesiog išbandyti mūsų treniruotes nemokamai.

2. Įsigyk narystę

Šiuo metu pradmenų kursą galite išklausyti tik asmeninėmis treniruotėmis. Tai yra pats efektyviausias ir greičiausias būdas prisijungti prie Amber CrossFit treniruočių. Asmeninis trenerių dėmesys garantuoja sklandų ir greitą prisijungimą prie visų mūsų grupinių treniruočių. Isigijus šią narystę ir išklausius pradmenų kursą, jūs galėsite sportuoti visą likusį menesį neribotai.

3. Mėgaukis treniruotėmis

Pabaigus pradmenų kursą, galite rinktis bet kurią iš mūsų narysčių ir prisijungti prie visų mūsų klube vykstančių treniruočių. Visos mūsų narystės galioja į visas klases ir pas visus trenrerius, Todėl narystę turėtumėte rinktis pagal tai kiek kartų planuojate pas mus lankytis. Jei jūs jau turite CrossFit patirties galite tiesiog rinktis bet kurią iš mūsų narysčių ir prisijungti prie visų mūsų klasių.

Trumpas Amber CrossFit klubo video pristatymas:

Asmeninių pradmenų treniruočių tikslas yra kuo greičiau ir efektyviau paruošti jus grupinėms Amber CrossFit treniruotėms, kuriose kartu galėsime siekti užsibrėžtų tikslų.

DĖMESIO!

pradedantiems sportuoti

ŠIUO METU, PRADMENŲ TRENIRUOTĖS VYKSTA TIK ASMENINĖMIS TRENIRUOTĖMIS. ĮSIGIJUS ŠIĄ NARYSTĖ DOVANŲ GAUSITE NEMOKAMĄ KŪNO ANALIZĖS TESTĄ BEI LIKUSĮ MĖNESĮ SPORTO NERIBOTAIS APSILANKYMAIS.

Asmeniniai Pradmenys

139 €

Asmeninės pradmenų treniruotės

Registruotis
  • Asmeninės treniruotės;
  • Nemokama kūno sudėties analizė;
  • Individualus treniruočių grafikas;
  • Tikslų nustatymo sesija;
  • Likęs mėnuo Neribota naryste.
  • Sutaupote 75 eur.

Dažniausiai užduodami klausimai

apie Amber CrossFit treniruotes

CrossFit Lietuvoje yra pakankamai nauja ir sparčiai populiarėjanti treniruočių metodika, apie kurią nėra daug informacijos. Žemiau rasite atsakymus į kaikuriuos dažniausiai mums užduodamus klausimus apie CrossFit treniruotes.

Kas yra Pradmenų programa ir kam ji skirta?

Pradmenys tai speciali mokomųjų treniruočių programa, kuri yra sukurta naujiems nariams integruoti į mūsų grupines treniruotes. Norėdami užtikrinti treniruočių kokybę, visi mūsų nariai privalo išklausyti specialųjį mokomųjų treniruočių kursą – pradmenis. Šios treniruotės skirtos:

  • išmokyti naujus narius pagrindinių CrossFit judesių;
  • Supažindinti naujoką su mūsų sporto klubo tvarka, treniruočių registravimosi sistema bei taisyklėmis;
  • Treneriams geriau susipažinti su nauju nariu, kad galėtų pritaikyti treniruočių procesą ir efektyviau siekti rezultatų.

Kaip galėčiau prisijungti prie Amber CrossFit treniruočių

Užpildykite registracijos formą arba įsigykite vieną iš pradmenų treniruočių paketų ir mūsų treneriai su jumis susisieks dėl treniruočių pradžios.

Jei jūs turite CrossFit patirties oficialiame CrossFit klube, tikriausiai Pradmenų jums nereikės. Tačiau vis tiek prašome užpildyti registracijos formą ir papasakoti apie savo patirtį kitame CrossFit klube.

Kuo skiriasi Amber CrossFit treniruotės nuo cross-training ar xfit treniruočių?

Amber CrossFit treniruotės turi ilgalaikę treniruočių sistemą ir yra orientuotos į ilgalaikius narių rezultatus. Taip pat CrossFit treniruočių metu labai didelis dėmesys skiriamas pratimų atlikimo technikai ir kiekvienam treniruotės dalyviui asmeniškai. Tuo tarpu Cross-training, X-Fit ir panašios treniruotės, tai dažniausiai intervalinės treniruotės, kurių metu atliekami panašūs CrossFit treniruočių pratimai ar judesiai, nesistengiant užtikrinti kokybės ar trenerio dėmesio treniruotės dalyviams. Tokiose treniruotėse dažniausiai nėra ilgalaikio plano ar treniruotės struktūros.

Niekada nesu nieko panašaus sportavusi, ar man nebus per sunku?

Mes turime specialią Pradmenų programą, kurios metu supažindiname jus su visu klube esančiu inventoriumi, išmokome jus pagrindinių CrossFit pratimų ir judesių, bei įsitikiname jog jūs jau galite jungtis prie visų mūsų treniruočių. Pradmenų tikslas nėra tik išmokyti jus CrossFit judesių, pradmenų metu mes stengiamės išsklaidyti abejones ir suteikti pasitikėjimo prisijungti prie grupinių treniruočių.

Kodėl CrossFit treniruotės yra brangesnės negu įprasti sporto klubai?

CrossFit sporto klubai vykdo užsiėmimus – klases, o ne inventoriaus nuomos paslaugas.

Atsakingi CrossFit sporto klubai, norėdami užtikrinti treniruotės kokybę, turi ribotą treniruotės dalyvių skaičių. Amber CrossFit klube, vienoje treniruotėje dalyvauja tik iki 10 žmonių, taip stengiamės užtikrinti atitinkamą dėmesį kiekvienam treniruotės dalyviui. Todėl per dieną mes galime priimti tik tam tikrą skaičių žmonių. Taip pat CrossFit treneriai privalo būti sertifikuoti ir atitikti aukščiausius reikalavimus. Daugiau apie kainas galite pasiskaityti šiame mūsų straipsnyje: Kodėl verta rinktis CrossFit treniruotes.

Ar CrossFit treniruotės man tinka?

Tikriausiai kad taip!

 

CrossFit treniruotės tinka visiem nepriklausomai nuo fizinio pasirengimo, kūno sudėjimo ar kitokių negalių ar apribojimų. CrossFit treniruotės gali būti ir yra pritaikomos pagal kiekvieno treniruotės dalyvio poreikius ir galimybes. Visi CrossFit pratimai turi savo progresijas ir gali būti palengvinti, pasunkinti ar pritaikyti kiekvienam.

Kodėl verta rinktis CrossFit treniruotes?

CrossFit tai viena iš efektyviausių treniruočių programų pritaikytų grupinėms treniruotėms. CrossFit treniruočių metu gerinamas žmonių bendras fizinis pasirengimas. CrossFit pratimai reikalauja nepriekaištingos judesių atlikimo technikos, dėl to mokantis šių judesių tvarkosi žmonių judesiai, laikysena ir gyvenimo įpročiai. CrossFit treniruotės trumpos, tačiau labai efektyvios. Amber CrossFit treniruočių programa orientuota į narių ilgalaikius rezultatus.

Kas yra WOD?

WOD (workout of the day) – Dienos treniruotė.

CrossFit sporto beveik nėra monotonijos. Kiekviena dieną jūsų laukia nauja treniruotė. Visos mūsų treniruotės privalo būti pamatuojamos, tam kad ateityje matytumėte savo progresą ir turėtumėte atskaitos tašką. CrossFit treniruotėse naudojame daug angliškos terminologijos ir įvairių trumpinių. Mes turime paruošę CrossFit žodynėlį: WTF is a thruster?

Kas yra PushPress?

PushPress – tai Amber CrossFit sporto klubo valdymo sistema. Šia programą galite parsisiųsti į savo telefoną arba ja naudotis asmeniniu kompiuteriu. Pagrindinės šios programos funkcijos yra sklandus narių registravimas į treniruotes, bei rezultatų sekimas. Kiekvienas mūsų narys turi asmeninę PushPress paskyrą, kurioje renką visą savo treniruočių istoriją.

Ar prie Amber CrossFit yra vietos palikti automobiliui?

Taip!

prie Amber CrossFit yra nemažai vietos kur jūs galite palikti savo Automobilį. Smolensko gatvėje parkavimas yra mokamas iki 18:00 val., tačiau netoliese yra didelė Lidl parkavimo aikštelė, taip pat neretai būna vietos parkuotis tiesiai po Amber CrossFit langais.

Kas yra Drop in ?

Drop-in tai galimybė svečiams apsilankyti mūsų klube ir išbandyti Amber CrossFit treniruotes. CrossFit klubų yra visame pasaulyje, todėl labai dažnai mūsų klubą aplanko svečiai iš įvairių šalių ir kitų sporto klubų. Amber CrossFit drop-in gali daryti tik tie žmonės kurie turi CrossFit patirties ar yra išklausę specialų pradmenų kursą.

Kas yra Open gym ?

OPEN GYM – tai laisvas laikas, kurio metu Amber CrossFit nariai arba svečiai gali atlikti savo papildomas sporto programas, tempimo pratimus ar kitokias veiklas. Nariai dalyvaujantys open gym, jokiu būdų negali trukdyti tuo pat metu vykstančiai klasei ir jos dalyviams. Amber CrossFit klube, mes esame suinteresuoti, jog mūsų nariai treniruotųsi, pagal mūsų trenerių sudarytą CrossFit programą. Open gym naudotų tik papildomiems pratimams atlikti. Jei jūs norite naudoti OPEN GYM laiką savo asmeninėms programos tai tikriausiai ne pats geriausias variantas.

Ar Amber CrossFit klube yra persirengimo kambariai ir dušai?

Taip!

Amber CrossFit sporto klube yra dušai ir persirengimo kambariai, skirti tiek vyrams tiek moterims.

Kuo skiriasi neribotos narystės nuo kartinių?

Kainų skiltyje galite rasti visas mūsų kainas ir esant poreikiui įsigyti narystę. Šiuo metu populiariausia yra Neribota atsinaujinanti narystė, ši narystė galioja mėnesį laiko, po kurio automatiškai atsinaujina. Neribota narystė nėra ribota apsilankymais. Taip pat ši narystė gali būti stabdoma ligos ar atostogų atveju. Taip pat mūsų klube yra galimybė įsigyti ir kartinių narysčių, kurios galioja mėnesį laiką ir turi ribotą apsilankymų skaičių. Šios narystės negali būti stabdomos arba pratęsiamas jų galiojimo terminas.

Ar CrossFit treniruotės pavojingos ir jose lengva gauti traumą?

Ne!

Klausant trenerio ir atsakingai žiūrint į treniruočių procesą CrossFit treniruotės yra saugios ir netgi atvirkščiai, CrossFit treniruočių metu atliekama traumų prevencija. Amber CrossFit treniruočių metu treneriai akylai prižiūri treniruočių dalyvius, neleisdami jiems atlikti pratimo jei jo atlikimo technika ar svoris yra netinkami.

Ar Amber CrossFit teikia mitybos konsultacijas?

Taip!

Mityba yra būtina sąlyga norint pasiekti užsibrėžtų tikslų. Todėl sportuodami mūsų klube jūs galėsite užsisakyti mitybos konsultaciją, kurios metu apžvelgsime jūsų mitybos įpročius ir kartu pasistengsime suformuoti sveikesnius.

Aš turiu traumą, ar galiu lankyti jūsų treniruotes?

Parašykite mums daugiau apie savo traumą ir mes pabandysime rasti sprendimą, kaip galime jums padėti.

Vienas iš svarbiausių ir dažniausiai užduodamų klausimų yra:

Ar yra būtinas specialus fizinis pasirengimas prieš pradedant sportuoti CrossFit treniruotėse?

Atsakymas yra - ne!

Turite daugiau klausimų, registruokitės nemokamai įvadinei konsultacijai, kurios metu papasakosime daugiau apie mūsų treniruotes.