fbpx

Nemokamos vaikų treniruotės

Padėkite savo vaikams augti aktyviai!

Apie CrossFit treniruotes vaikams

Amber CrossFit klube vaikų ir jaunimo treniruotės vyksta kiekvieną dieną. Vaikai į grupes suskirstomi pagal amžių ir/arba savo fizinį pajėgumą. Treniruotės vaikams vyksta 2 arba 3 kartus per savaitę. Visi Amber CrossFit klube lankantys vaikai yra suskirstyti į grupes, pagal galimybes lankytis klube ir treniruotes lanko atitinkamai:

Pirmadieniais ir Trečiadieniais arba Antradieniais ir Ketvirtadieniais, Penktadienis skirtas vaikams sportuojantiems tris kartus per savaitę (mūsų rekomendacija)

Nemokamos vaikų treniruotės, į kurias ir kviečiame jūsų vaikus registruosis vyks darbo dienomis: Pirmadieniais – Penktadieniais. Laikų pasirinkimas labai ribotas, tačiau tikimės jog jūsų mažiesiems jie tiks: 13:00 14:00 ir 15:00.

Amber CrossFit vaikų treniruotės pasižymi įvairove ir vaikų įtraukimu į sportą bei aktyvesnį gyvenimo būdą. Mūsų treniruočių metu vaikai išmoksta ne tik judėti taisyklingiau, bet ir mokosi naujų judesių, kurie skatina vaikus tobulėti ir lankyti treniruotes. Vaikų treniruotėse mes naudojame Level Method sistemą, kuri mūsų treneriams padeda įvertinti kiekvieno vaiko galimybes, silpnąsias ir stipriąsias jų vietas. Tuo pačiu vaikams nupaišo aiškų žemėlapį, kaip tobulėti ir pasigerinti dabartinius rezultatus. CrossFit vaikų treniruotės susideda iš gimnastikos treniruočių, CrossFit treniruočių, sunkiosios atletikos, bei mobility treniruočių.

Amber CrossFit vaikų ir jaunimo treniruotės (CrossFit kids ir CrossFit teens) pritaikytos 6-14 metų amžiaus vaikams. Šios vaikų treniruotės remiasi principu, jog svarbiausia taisyklinga judesių mechanika, pastovumas ir tik tada intensyvumas. Vaikai mokomi taisyklingai judėti, stiprinami  raumenys, didinamas judesių mobilumas ir lankstumas, gerinama koordinacija, ugdomas vikrumas ir greitumas. Amber CrossFit vaikų treniruotės gerina vaikų judėjimą ir laikyseną, skatina leisti laisvalaikį aktyviai, užtikrina geresnius sportinius rezultatus, taip pat mažina traumų galimybę. Visos Amber CrossFit vaikų treniruotės vyksta mažose grupėse, todėl vietų skaičius labai ribotas. Prie šių treniruočių gali prisijungti visi, tačiau prieš pradedant sportuoti būtina susisiekti su mumis.

Mūsų treniruotės linksmos ir įtraukiančios, mokame prieiti prie kiekvieno vaiko ir sudominti jį sportu, bei jo kūno galimybėmis. Labai greitai pasimato pirmieji teigiami rezultatai, po kurių vaikas pats noriai mokosi ir sportuoja, siekdamas dar labiau pagerinti savo sportinius pasiekimus ar įgūdžius. Norėdami, jog jūsų vaikas pradėtu pas mus lankyti užpildykite žemiau esančią forma ir mes su jumis susisieksime. Prieš pradedant labai kviečiame atvykti ir išbandyti Amber CrossFit vaikų treniruotes.

Kur mus rasti:

Amber CrossFit sporto klubas Vilniuje

Smolensko g. 10, Vilnius