DAINA

DAINA
Mobility trenerė

DAINA

daina@ambercrossfit.lt

Aš noriu kad Jūs žinotumėte, jog aš čia esu dėl Jūsų! Aš noriu, kad Jūs judėtumėte kokybiškai, noriu Jums padėti sumažinti skausmą ir įtampą, išvengti traumų, kelti svorius (net jei tai reikštų kelti savo vaikus:) ir gyventi pilnavertišką, aktyvų ir laimingą gyvenimą."

Mobility trenerės prisistatymas

Noriu padėti Jums pajausti judesį ir atrasti savo kūno galimybes

Sveiki, aš esu Daina Verbickaitė, Amber CrossFit Mobility programos trenerė.

Mano vedamuose Mobility užsiėmimuose atitrūksite nuo aplinkos skirdami visą dėmesį sau. Jų metu kartu pasistengsime atrasti kūno apribojimus ir suvaržymus, trukdančius siekti geresnių sportinių rezultatų bei gyventi lengviau ir patogiau.

Mobility treniruotėse iš naujo atrasite savo kūno galimybes – tiek kiekvienos jo dalies, tiek ir nedalomos jų visumos. Kiekvienas iš mūsų yra skirtingas, tačiau visi turime galimybę mokytis valdyti savo mintis ir kūną, o išmokę – gebėti pilnavertiškai ir optimaliai judėti sporte ir kasdieniniame gyvenime.

Po treniruotės pastebiu, jog klubo nariai tampa atsipalaidavę, laisvesni ir geresnės nuotaikos.Tai mane motyvuoja dar labiau jiems padėti.

Todėl kviečiu visus kurie nori išbandyti savo kūno galimybes, atrasti jų apribojimus ir išmokti Mobility technikomis juos sumažinti ar net panaikinti. Pas mane taip pat galite pasigerinti savo PR 🙂

Kaip ir visose treniruotėse, Mobility yra svarbių pratimų, kuriuos atlikti vienam gali būti liūdna ar nuobodu, todėl kviečiu visus jungtis į mano grupines Mobility treniruotes – kartu bus kur kas linksmiau!

Trenerės ir kineziterapeutės specialistės darbas man patinka todėl, kad darydama tai galiu mokyti žmones pajausti judesį ir įvertinti savo kūno galimybes. Švietimas ir geresnė klubo narių gyvenimo kokybė – tai yra mano tikslai.

Didžiausias džiaugsmas būna tuomet, kai išgirsti Amber CrossFit narių nuoširdžius ačiū, pamatai plačias šypsenas ar pajauti dėkingus rankos paspaudimus. Tuomet dar kartą įsitikinu, kad einu teisingu keliu!

Mobility treniruotės man patinka todėl, kad tai yra mūsų fiziologijos pagrindu paremta metodika, optimizuojanti žmogaus judėjimą. Šios treniruotės reikalauja kantrybės ir koncentracijos į savo atliekamus veiksmu, tačiau rezultatas yra juntamas tiek užsiimant kita sportine veikla, tiek kasdienybėje.

Pavyzdžiui, derindami kvėpavimo fazes galime palengvinti pratimų, ypač tempimo, atlikimą. Mobility combo judesių sekas naudinga atlikti kaip apšilimą prieš savo mėgstamą treniruotę arba po jos. Tokie mobilumo pratimai padeda sumažinti skausmą ir traumų riziką.

Mobility lankstumo pratimai yra ypač svarbūs Amber CrossFit atletams, norintiems padidinti judesių diapazoną, nuo kurio tiesiogiai priklauso pratimų atlikimo technika.

Sporte vadovaujuosi tokiais principais: optimalumas, reguliarumas ir stabilumas. Šie principai neleidžia pamiršti, kad fizine veikla siektume lavinti kuo daugiau savo kūno ypatybių: pradedant nuo mobilumo, kurio tikslas yra pilna judesių amplitudė ir optimalus raumenų ilgis, ir baigiant stabilumu, kuris leidžia užtvirtinti reikiamas kūno dalis.

Man svarbu, jog atėję į Mobility užsiėmimus pirmiausia suprastumėte kurios kūno vietos turi būti stabilios, o kurios – mobilios. Išmokę šią esminę bet kokio fizinio aktyvumo pamoką galėsite didinti jėgą ir ištvermę, reikalingą tvirtam judesiui, o papildomų sportinių veiklų metu – koordinaciją, pusiausvyrą, vikrumą ir greitį.

Kuo mobilesnį kūną turėsite, tuo lengviau judėsite kasdien – tiek sporto klube, tiek už jo ribų.

Mano kelionė link sporto prasidėjo 2010 metais, kuomet pradėjau lankyti STEP aerobikos ir funkcines treniruotes. Nuo tada rimtai „užkibau“ ant sporto ir tuo pačiu atradau save kaip trenerę, nes labai greitai pajutau aktyvaus gyvenimo būdo naudą. Nuo tada ir nenustoju judėjusi 🙂

Norėdama savo treniruotėse dar labiau padėti žmonėms, nusprendžiau žinias gilinti studijuodama kineziterapiją. Atlikdama praktiką įvairiose valstybinėse įstaigose, domėdamasi ir išbandydama skirtingų tipų užsiėmimus, atradau metodiką, kurią taikau tiek sportuodama pati, tiek treniruodama kitus Amber CrossFit klube.

Mobilty treniruotėse remiuosi anatomijos, biomedicinos ir fiziologijos mokslų žiniomis. Būtent šios sporto mokslo sritys sudaro mano vedamų treniruočių pagrindą, lygiai kaip ir Amber CrossFit kitos treniruočių programos. Ko gero tai labiausiai padėjo rasti bendrą kalbą ir susibičiuliauti su klubo kolektyvu, kurio nare džiaugiuosi esanti nuo 2017 m.

Susisiekite su trenere Daina VERBICKAITĖ

Konsultuokitės rūpimais klausimais, registruokitės asmeninei treniruotei