EDGARAS

EDGARAS
CrossFit treneris

EDGARAS

edgaras@ambercrossfit.lt

Meluočiau jei sakyčiau, kad nesididžiuoju asmeninias rekordais, kuriuos pasiekiu CrossFit. Šiai dienai, labiausia didžiuojuos, kai sulaukiu asmeninės žinutės iš klubo klientų su padėka už pagalbą ir motyvaciją.

Trenerio prisistatymas

Treniruojant žmones svarbiausia nuošidumas ir pastovumas

Sveiki, aš esu Edgaras, Amber CrossFit klubo treneris. Apie save šnekėti nemėgstu, o čia dar ir rašyt reikia, tad pasistengsiu trumpai (kolegos sakė, kad gavosi ilgiausias aprašymas…)! Draugai box’e mane vadina „lenku“. O lenkai juk geri, nuoširdūs žmonės, kurie visada padės. Gal mano zodiako ženklas kartais pakiša koją, bet mano noras visada yra Jums padėti.

Trenerio darbas man patinka, nes galiu realizuoti save per mokymus ir patarimus klubo nariams ir tuo pačiu padėti jiems tapti sveikesniais, fiziškai aktyvesniais, stipresniais, atsikratyti traumų ar ligų. Dirbdamas aš pasikraunu energijos ir teigiamų emocijų. Prie malonumo dirbti treneriu prisideda ir Amber CrossFit bendruomenė. Čia visi mes esame draugai ir rūpinamės vieni kitais.

CrossFit treniruotės pakeitė mano požiūrį į sportą: visai nesvarbu kaip tu atrodai, svarbu kaip tu jautiesi ir kokios tavo galimybės. Pradėjus judėti ir maitintis taisyklingai, išvaizda pati susitvarkys.

Aš pastebiu, kad pas mūsų narius sutvirtėja charakteris, išryškėja kovotojo bruožai, jau nekalbant apie sustiprėjimą fiziškai. Todėl ir kasdienės problemos jiems tampa daug paprastesnės nei anksčiau. Tuomet dar kartą įsitikinu, jog CrossFit sporto šaka lavina ne tik kūną, bet ir ugdo žmogų kaip asmenybę.

Treniruojant žmones man svarbiausia nuoširdumas ir pastovumas. Kartas būna apmaudu, kai žmonės sau pasižada sportuoti, keistis, prašo tavo pagalbos. Tu jais rūpiniesi, skiri daug laiko, seki jų progresą. O jie vieną dieną ima ir dingsta, grįžtami prie senųjų savo įpročių. Sportas, mityba ir kiti dalykai susiję su sveika gyvensena, nėra lengva. Tai sunkus ir ilgas kelias, ypatingai pradžioje. Bet tam mes ir esame, kad galėtume Jums padėti žygiuoti link sveikesnio ir sportiškesnio rytojaus. Jūs tik niekur nedinkite! 🙂

Per visą mano gyvenimą tikriausiai nebuvo ilgesnės nei pusės metų pertraukos nuo sporto, ir ji pati buvo nulemta traumų. Viskas prasidėjo seniai, kai man buvo ketveri ar penkeri. Mano tėtis buvęs futbolininkas, todėl kaip kiekvienas norėjo, kad sūnus sektų jo pėdomis ir nuvedė mane į šio sporto treniruotes. Tačiau labai greitai supratau, kad futbolas – ne man.

Gyvenant Trakuose neišbandyti irklavimo treniruočių būtų buvusi tikra gėda. Turiu omeny baidares, o ne akademinį irklavimą (čia klubo draugams, kurie mano, kad aš sukdavau irklavimo treniruoklį ir prieš ateinat į Amber CrossFit).

Deja baigus mokyklą atsirado problemų su nugara, buvau priverstas nutraukti intensyvų sportą. Tuo metu nėriau į studijas ir darbus. Po darbo beveik kiekvieną dieną užsukdavau į taip vadinamą „kačialką“. Rezultatai nedžiugino, ypač tai, kad pagrindinis tų rezultatų atspindys buvo veidrodis. O veidrodžių „kačialkoje“ buvo labai daug. Todėl nusprendžiau pradėti gilintis į sporto mokslą, kad galėčiau efektyviau pasiekti norimų rezultatų. Taip ir prasidėjo seminarai, knygos, mokymai, pasiruošimas, netgi dalyvavimas kultūrizmo varžybose.

Įgavęs žinių pradėjau sulaukti vis daugiau prašymų patarti vienu ar kitu klausimu apie sportą, mitybą. Man patiko padėti žmonėms, parodyti jiems tinkamą kelią nekartojant mano darytų klaidų. Dėl šios atrastos meilės mokymui nusprendžiau gauti trenerio licenciją. Taip ir prasidėjo mano kaip trenerio karjera.

Būtent per trenerių kursus pirmą kartą išgirdau apie CrossFit treniruotes, nes juose kartu su manimi mokėsi vienas iš Amber CrossFit įkūrėjų Tadas Gudžiauskas. Jis nuo pat pirmos dienos neužsičiaupdamas kalbėjo apie CrossFit. Sutapimas? Baikit, nemanau!

Vieną dieną Tadas mane pakvietė pabandyti CrossFit: „Ateik, bus pradmenys, truks dvi savaites, daug išmoksi, patiks“, suokė jis. Iš pradžių labai dvejojau, bet kai pasakė kad nemokamai, tai iškart sutikau. Juk visi mes širdy esam šiek tiek „lenkai“ 🙂

Pirmosios treniruotės nelabai patiko, nes tai buvo visiškai ne tai ką aš sportavau, nebuvo jokių bicepsų „užvarymo“ pratimų. Bet viskas pasikeitė po antrosios dienos. Tąkart mes darėme WOD: 10 ratų laikui, mirties trauka (angl. deadlift) + burpiai (angl. burpees). Po šios treniruotės treneris man pasakė, kad „kažkas iš tavęs bus“. Išgirdus šiuos žodžius mano akys užsidegė ir negęsta iki šiol. O gyvenime tik to ir reikia, burpių ir mirties traukos. O jei rimtai – reikia, kad akys degtų, o ne liūdėtų 🙂

Labiausiai mėgstu varškės apkepą

Visi WOD kurie trunka ilgiau negu 5 minutes. Nes iki 5 minučių visi kantrūs ir stiprūs, o po to prasideda kova su savim ir išlieka tik stipriausi.

Meluočiau sakydamas, kad nesididžiuoju asmeniniais rekordais, kuriuos pasiekiu sportuodamas CrossFit. Tačiau labiausiai didžiuojuosi, kai sulaukiu asmeninės žinutės iš klubo narių su padėka už pagalbą, padrąsinimą ir motyvaciją.

Kitas rekordas kurio nuolat siekiu – atmosfera treniruotės metu, kad kiekvienas klientas jaustųsi gerai, kad vieni iš kitu pasikrautų teigiamu emocijų ir tai būtų jų geriausia valanda visoje dienoje 🙂

TRENIRUOČIŲ GRUPĖS

Konsultacija
Padėsime tau apsispręsti ir atsakysime į visus klausimus

Konsultacija

Lorem ipsum dolor sit amet, dis placerat in nullam, quam eu, lobortis feugiat ultricies morbi…

Asmeniškai su treneriu
treniruotė vykstanti jums patogiu laiku

Asmeniškai su treneriu

Lorem ipsum dolor sit amet, dis placerat in nullam, quam eu, lobortis feugiat ultricies morbi…

Pradmenys
Pagrindinės Amber CrossFit treniruotės Pradedantiesiems

Pradmenys

Amber CrossFit pradmenų treniruotės skirtos kiekvienam norinčiam pradėti sportuoti pagal CrossFit sporto metodiką.

CrossFit treniruotės
Pagrindinės Amber CrossFit treniruotės

CrossFit treniruotės

CrossFit - tai šiuolaikiškos, įdomios ir labai efektyvios treniruotės, skirtos kiekvienam iš mūsų, nepriklausomai nuo…

Treneris pataria

Susisiekite su treneriu EDGARU KRASAVCEVU

Konsultuokitės rūpimais klausimais, registruokitės asmeninei treniruotei