LUKAS

LUKAS
Vyriausiasis treneris

LUKAS

lukas@ambercrossfit.lt

Man labai svarbi kiekvieno nario patirtis mano vedamose treniruotėse, aš jaučiuosi asmeniškai atsakingas už jų rezultatus, todėl iš visos širdies stengiuosi jiems padėti.

Trenerio prisistatymas

Savo ateitį sieju su treniravimu: noriu tapti aukščiausio lygio CrossFit treneriu ir net neįsivaizduoju, kad galėčiau veikti ką nors kitą.

Sveiki, aš esu Lukas Bitinaitis, vyriausiasis Amber CrossFit klubo treneris.

Rūpestingumo ir kokybės. Man labai svarbi kiekvieno nario patirtis mano vedamose treniruotėse. Jaučiuosi asmeniškai atsakingas už jų rezultatus, todėl iš visos širdies stengiuosi jiems pagelbėti. Puikiai suprantu kaip gali būti sunku pradėti sportuoti, nes pats buvau tokioje situacijoje. Dabar žinau, kad galiu padėti iš jos išeiti kitiems.

Priešingai nei dauguma trenerių, prieš atrasdamas CrossFit aš nebuvau prisirišęs prie vienos konkrečios sporto šakos. Šiek tiek daugiau laiko skirdavau irklavimui, tačiau tai nebuvo pagrindinis užsiėmimas. Šachmatai buvo mano aistra, kurią papildydavau įvairiomis mokslo olimpiadomis.

Todėl kai maždaug prieš ketverius metus sužinojau apie CrossFit, mano gyvenimas pasikeitė 180 laipsnių kampu. Pirmosios treniruotės buvo labai sunkios: negalėjau padaryti nė vieno prisitraukimo, o sunkiosios atletikos elementus atlikdavau tik su tuščiu štangos grifu. Tačiau CrossFit metodologija grįsta programa man leido labai greitai mokytis ir stiprėti, keliant sau vis naujus tikslus. Nors iš pirmo žvilgsnio jie atrodė neįmanomi, būtent tai ir motyvavo mane judėti į priekį.

Ieškodamas bendraminčių ir treniruočių partnerių atradau Amber CrossFit sporto klubą. Jo treneriai ir nariai labai atsakingai žiūri į treniruočių procesą, draugiškai bei artimai bendrauja tarpusavyje. Būtent treniruočių kokybė ir jauki klubo atmosfera lėmė sprendimą čia pasilikti.

Visų pirma, man trenerio darbas yra veikla kuria be galo mėgaujuosi. Savo ateitį sieju su šia sritimi: noriu tapti aukščiausio lygio CrossFit treneriu, todėl net neįsivaizduoju, kad galėčiau veikti ką nors kita.

Dirbant treneriu kiekviena diena vis kitokia, atnešanti naujas galimybes padėti Amber CrossFit bendruomenės nariams tapti sveikesniais, stipresniais ir gražesniais. Negaliu įsivaizduoti kas gali būti geriau už progą padėti žmonėms.

Man labai patinka kad vis daugiau žmonių atranda Amber CrossFit sporto klubą, nes būtent dėl CrossFit programos pratimų ir judesių įvairovės visus pratimus galima koreguoti pagal kiekvieno individualius poreikius. Tuo ši sporto programa yra unikali ir labai efektyvi.

Amber CrossFit klubas yra puiki vieta išbandyti save ir surasti savo kūno galimybių ribas. Manau būtent todėl žmonėms taip patinka CrossFit treniruotės, nes jos leidžia tas ribas išplėsti ir iš naujo pažinti savo kūną. Amber CrossFit klube mes išmokstam judesius apie kurių atlikimą anksčiau nė nesvajojome. Tai nuostabus procesas, kurio metu žmonės keičiasi ir stiprėja.

Kitas labai svarbus Amber CrossFit aspektas yra bendruomenė. Turbūt niekur nerasime tokios draugiškos ir vieningos bendruomenės kaip CrossFit sporto klubuose. Čia ateinama ne tik sportuoti, bet ir bendrauti, užmegzti naujas pažintis. Dėl to ne vienam Amber CrossFit spėjo tapti antraisiais namais.

Treneris pataria

Vasaros naujienos
Vasaros naujienos

Vasara su Amber CrossFit: nauja treniruočių programa, mitybos priežiūra ir aktyvus laisvalaikis kartu! Functional Body…

Level Method
Level Method

Naujiena - Lietuvoje!   Amber CrossFit misija yra padėti jums gyventi sveikesnį ir kokybiškesnį gyvenimą.Priemonė,…

WTF is a Thruster?
WTF is a Thruster?

CrossFit terminų žodynas   Pasistengėme surašyti didžiąją dalį CrossFit treniruotėse naudojamų terminų ir jų trumpinių.…

Susisiekite su treneriu Luku Bitinaičiu

Konsultuokitės rūpimais klausimais, registruokitės asmeninei treniruotei