PIOTR

PIOTR
CrossFit treneris

PIOTR

piotr@ambercrossfit.lt

Daugelis pradėdami sportuoti labai nuvertina savo galimybes. Todėl trenerio darbas pirmiausia yra padrąsinti ir padėti peržengti ribą, už kurios atsiveria daug naujų galimybių.

Trenerio prisistatymas

Man asmeniškai treniruotėse labiausiai patinka stebėti žmonių kovą ir pergalę prieš pačius save

Sveiki, aš esu Piotr, Amber CrossFit atletas ir treneris.

Niekada nemaniau, kad savo gyvenimą susiesiu su trenerio darbu, bet atsitiko taip, jog trenerio darbas pasirinko mane. CrossFit sporto šaką atradau aktyviai sportuodamas ir varžydamasis. Per paskutinius keletą metų besitreniruodamas pagal geriausias CrossFit programas daug ko išmokau ir sukaupiau vertingos patirties, kuria nusprendžiau pasidalinti su Amber CrossFit nariais.

Nors su CrossFit susipažinau kaip sportininkas, labai greit pamačiau, kad CrossFit gali būti ne tik varžybos, techniškai sudėtingi pratimai ir dideli svoriai, bet ir puikiai pradedantiesiems pritaikoma treniruočių sistema. Todėl Amber CrossFit klube sportuoti gali visi, nepriklausomai nuo fizinio pasirengimo.

Man asmeniškai treniruotėse labiausiai patinka stebėti žmonių kovą ir pergalę prieš pačius save. Daugelis pradėdami sportuoti labai nuvertina savo galimybes. Todėl trenerio darbas pirmiausia yra padrąsinti ir padėti peržengti ribą, už kurios atsiveria daug naujų galimybių. Labai džiugu stebėti, kaip žmogus pradėjęs lankyti CrossFit auga ir stiprėja ne tik fiziškai, bet ir morališkai, keldamas sau vis aukštesnius tikslus, kuriuos aš degu noru padėti jiems įgyvendinti.

Kartais atrodo, jog sportuoju visą gyvenimą, nes kiek save atsimenu sportas visada buvo mano pakeleivis. Išbandęs daugelį sporto šakų, apsistojau ties graikų-romėnų imtynėmis. Šioje sporto šakoje esu daugkartinis Lietuvos ir tarptautinių varžybų čempionas.

Baigęs profesionalo karjerą nuo sporto neatitolau. 2015 metais, blaškydamasis tarp įprastų sporto klubų ir ieškodamas įdomesnių treniruočių, internete atradau video iš CrossFit Games. Vos pamatęs varžybas ir jose dalyvaujančių atletų universalumą supratau, jog CrossFit yra būtent tai, ką sportuoti norėčiau ir aš.

Grikiai su avokadais, o desertas – bandelės su obuoliais ir cinamonu!

Mane labiausiai džiugina mano sunkiosios atletikos – rovimo (angl. snatch) ir stūmimo (angl. clean and jerk) rezultatai.

Treneris pataria

Susisiekite su treneriu Piotr Riabych

Konsultuokitės rūpimais klausimais, registruokitės asmeninei treniruotei