ROBERTAS

ROBERTAS
CrossFit treneris

ROBERTAS

robertas@ambercrossfit.lt

Per savo treniruotes labai daug dėmesio skiriu kiekvienam žmogui individualiai. Aš žinau, jog kiekvienas žmogus yra unikalus, todėl kiekvieną judesį žmonės gali suprasti skirtingai.

Trenerio prisistatymas

Kiekvienas žmogus yra unikalus, todėl kiekvieną judesį gali suprasti skirtingai

Sveiki, aš esu Robertas Stankus, Amber CrossFit sporto klubo treneris.

Savo treniruotėse labai daug dėmesio skiriu kiekvienam žmogui individualiai. Žinau, jog kiekvienas yra unikalus ir kiekvieną judesį gali suprasti šiek tiek skirtingai, todėl tą patį pratimą yra būtina rodyti ir mokyti skirtingais metodais. Treniruotėse vadovaujuosi biomechanikos žiniomis, kurios man padeda geriau paaiškinti klientams kaip jie turėtų judėti ir ties kuriais judesiais jiems reikėtų padirbėti truputį daugiau.

Augau apsuptas daugybės įvairių sporto šakų trenerių, todėl nuo mažų dienų gerbiau šį darbą. Pirmieji mano kaip trenerio žingsniai prasidėjo Lietuvos karo akademijoje, kuomet pabandžiau mokyti savo kuopos draugus. Mokyti ir matyti kaip mano treniruotės padeda žmonėms man labai patiko – supratau, kad noriu rimtai tuo užsiimti.

Dar studijuodamas Lietuvos karo akademijoje nusprendžiau išvažiuoti į „CrossFit Level 1“ trenerių kursus. Grįžęs iš karto pradėjau mokinti visus kariūnus šios sporto šakos. Po karo akademijos pradėjau dirbti Amber CrossFit nuo pat pirmos šio klubo įkūrimo dienos.

Trenerio darbas man patinka, nes galiu padėti žmonėms tapti sveikesniais ir matyti jų tobulėjimą. Džiugu tai, kad labai greitai pasimato pirmieji rezultatai, o įdėtos pastangos visuomet atsiperka. Tiesiog akyse matau kaip žmonės keičiasi: taisosi laikysenos, atletiškėja kūno formos, gerėja rezultatai salėje. Taip pat visada smagu kai klientai pamilsta CrossFit ir nebeįsivaizduoja savęs paprastoje treniruoklių salėje. Todėl visada didžiuojuosi naujais nariais, žengusiais tą pirmąjį žingsnį ir prisijungusiais prie mūsų klubo.

 

CrossFit treniruotes pirmą kartą pabandžiau dar mokyklos laikais. Tuo metu lankiau regbio treniruotes. Pavadinti to CrossFit turbūt nelabai būtų galima, nes technikos nebuvo, judesių nemokėjau, bet treniruotės funkcionalumas mane sužavėjo. Tuo metu be regbio treniruočių visi keliaudavome į paprastą sporto salę, kur atlikdavome monotoniškus, izoliuotus pratimus, kas man visuomet atrodė labai nuobodu.

Įstojęs į Lietuvos karo akademiją pabandžiau skleisti meilę CrossFit sporto šakai tarp būsimų Lietuvos karininkų, tačiau tuo metu likau nesuprastas ir sportuodavau vienas visoje akademijoje, bent jau pirmuosius porą metų. Štai čia galite pasižiūrėti vieną iš mano bandymų pritaikyti CrossFit treniruotes pratybų metu 🙂

Mėgstamiausi patiekalai – čili sriuba ir vištiena.

Mėgstamiausi desertai – šokoladas ir ledai.

Mėgstamiausias WOD – Murph. Tai mano pirmasis WOD, kurį atlikau dar paauglystėje, mokyklos stadione.

Vienas iš didžiausių pasiekimų gyvenime – Lietuvos karo akademijos baigimas.

Treneris pataria

Susisiekite su treneriu Robertu Stankumi

Konsultuokitės rūpimais klausimais, registruokitės asmeninei treniruotei