Vladislav

Vladislav
Gimnastikos treneris

Vladislav

vlad@ambercrossfit.lt

Amber CrossFit vaikų treniruotės yra linksmos ir įtraukiančios. Labai svarbu, jog vaikai ne tik išmoktų taisyklingai judėti, bet ir išsiugdytų meilę sportui. Noriu kad vaikai suprastų sporto naudą.

Trenerio prisistatymas

Treniruojant vaikus svarbu užtikrinti ne tik kokybiškas treniravimo sąlygas ir saugią aplinką, bet taip pat mokėti sudominti ir leisti jiems pamilti sportą

Sveiki, aš esu Vladislav Esaulov, Amber CrossFit klube vedu treniruotes vaikams.

Mano treniruotėse galite tikėtis profesionalumo. Turiu daugiau nei dešimties metų treniravimo patirtį, todėl žinau kaip svarbu yra treniruočių kokybė. Treniruojant vaikus reikia užtikrinti ne tik puikias treniravimo sąlygas ir saugią aplinką, bet ir mokėti sudominti, leisti jiems pamilti sportą. Amber CrossFit vaikų treniruotės yra linksmos ir įtraukiančios, nes svarbu jog vaikai ne tik išmoktų taisyklingai judėti, bet ir išsiugdytų meilę aktyviam gyvenimo būdui.

Trenerio darbas man patinka pirmiausia todėl, kad jame galiu dalintis savo žiniomis ir patirtimi. Jaučiuosi laimingas padėdamas žmonėms išmokti tam tikrus pratimus ar jų progresijas kurių tikslas – padėti žengti dar vieną žingsnį į sveikesnį ir aktyvesnį gyvenimą. Tačiau labiausiai mane džiugina matyti kaip mano treniruojami žmonės keičiasi, tampa linksmesni, energingesni ir aktyvesni.

Amber CrossFit klube vedu gimnastikos treniruotes vaikams. Šiuo darbu labai didžiuojuosi ir į jį žiūriu atsakingai, nes manau, jog viena didžiausių šiuolaikinio jaunimo problemų yra fizinio aktyvumo stygius. Dėl to savo vedamuose užsiėmimuose stengiuosi padėti vaikams pasistatyti tvirtus sporto pamatus, kurie ateityje padės bet kokiai, tiek mėgėjiškai, tiek profesionaliai sportinei veiklai.

Mano visas gyvenimas tiesiogiai susijęs su sportu. Sportuoti pradėjau būdamas penkerių, kuomet tėtis mane nuvedė į gimnastikos treniruotes. Nuo tos dienos gimnastika tapo neatskiriama mano gyvenimo dalimi. Laikui bėgant tapau profesionaliu gimnastu ir varžiausi dėl galimybės atstovauti Lietuvą Olimpinėse žaidynėse. Esu daugkartinis Lietuvos gimnastikos čempionas bei tarptautinių varžybų prizininkas.

Baigęs profesionalo karjerą nuo sporto nepabėgau, nes jaučiau norą sukauptomis žiniomis ir patirtimi pasidalinti su jaunaisiais gimnastais. Taip pradėjau dirbti vaikų gimnastikos treneriu bei privačiai treniruoti žmones. Vieną dieną susipažinau su Amber CrossFit komanda, kurie kaip tik ieškojo gimnastikos trenerio. Tuo metu apie CrossFit treniruotes nebuvau nieko girdėjęs, tačiau laikui bėgant ir pats pradėjau dalyvauti šiose treniruotėse. CrossFit – labai universali ir daug sporto šakų apjungianti sistema.

Labai smagu matyti kokį teigiamą poveikį CrossFit programa duoda gimnastikos sportui Lietuvoje. Vis daugiau žmonių nori išmokti sudėtingų ir profesionalių gimnastikos elementų, tokių kaip vaikščiojimas ant rankų ar muscle-up. Ankščiau tokių žmonių visai nebuvo, arba buvo tik vienetai. Džiaugiuosi galėdamas būti tokios į sportą ir sveiką gyvenimo būdą orientuotos bendruomenės dalimi.

Susisiekite su treneriu Vladislav Esaulov

Konsultuokitės rūpimais klausimais, registruokitės asmeninei treniruotei