Vytautas

Vytautas
Sunkioji atletika

Vytautas

vytautas@ambercrossfit.lt

Manau kiekvienas žmogus privalo mylėti save ir tobulinti, netik protiškai, bet ir fiziškai. Visada vadovaujuosi senovės išmintimi, kuri byloja, jog sveikame kūne - sveika siela.

Trenerio prisistatymas

Kadaise savęs paklausiau: ar dirbčiau šį darbą jei gyvenime turėčiau viską? Atsakymas buvo „Taip, nes trenerio darbas veža!“

Sveiki, aš esu Vytautas Glovackas, sunkiosios atletikos treneris.

Manau, kad kiekvienas žmogus privalo mylėti ir tobulinti save ne tik protiškai, bet ir fiziškai. Visada vadovaujuosi senovės išmintimi, kuri byloja, jog sveikame kūne – sveika siela. Šiais laikais yra labai lengva paskęsti kasdienybėje ar rūpesčiuose ir darbuose, pamirštant save ir savo sveikatą. Dėl to manau kad mano kaip trenerio pareiga yra parodyti žmonėms kelią į sportą ir sveikesnį gyvenimo būdą. Savo treniruotėse stengiuosi suteikti Jums gerą emociją, informaciją pateikti aiškiai ir suprantamai, techniką mokyti kantriai ir palaipsniui, o tik vėliau siekti rezultatų, rekordų ar pergalių.

Darbas su Amber CrossFit nariais man suteikia begalinį džiaugsmą ir pasididžiavimą kuomet matau žmonių pastangas ir užsidegimą tobulėti ir judėti pirmyn, siekti vis aukštesnių tikslų. Kažkada savęs paklausiau: ar dirbčiau šį darbą jei gyvenime turėčiau viską? Atsakymas buvo „Taip, nes trenerio darbas veža!“.

Savo treniruotėse stengiuosi perduoti visą turimą patirtį ir žinias. Kiekvienas esate unikalus, todėl visada stengiuosi atrasti bendrą kalbą, parinkti pratimus ir padėti Jums greičiau atrasti savo stipriąsias puses. Man yra giliai įstrigusi vieno nario istorija, kuris ryte išskrido į Stokholmą, padirbo ir grįžo tiesiai į vakarinę treniruotę. Tada supranti, kad viskas įgyvendinama – reikia tik noro. Todėl linkiu visiem užsinorėti sportuoti ir žengti tą pirmąjį žingsnį.

Sportas yra neatsiejama mano gyvenimo dalis. Amber CrossFit klube esu atsakingas už sunkiosios atletikos programų parengimą, vedu sunkiosios atletikos užsiėmimus pradedantiesiems ir pažengusiems.

Prisipažinsiu, jog iki Amber CrossFit apie CrossFit sporto šaką nežinojau beveik nieko. Nuo pat jaunystės sportavau sunkiąją atletiką, tuo metu galvoje sukosi tik štangos, svoriai, stovyklos, kelionės, rezultatai, technika… Baigus rimtai sportuoti sunkioji atletika taip ir nepaleido iš savo gniaužtų: sugrįžau kaip treneris ir drauge su patyrusiais atletai pradėjau ugdyti jaunąją.

Vieną gražią dieną manęs paprašė pamokyti sunkiosios atletikos elementų ir technikos Amber CrossFit klube. Man buvo labai keista, bet kartu ir labai smagu, kad sporto klubas nori turėti dedikuotą sunkiosios atletikos programą, skirtą savo nariams. Kadangi kuklumu nepasižymiu, atsakiau, kad galėčiau ir labai norėčiau padėti. Be to, juk savo mylimą sporto šaką reikia populiarinti! Mainais sutarėm, kad aš juos mokinsiu sunkiosios atletikos paslapčių, o jie man papasakos ir apie CrossFit treniruotes. Taip ir prasidėjo mano pažintis su šiuo sportu, kuri tęsiasi iki dabar.

Pažintis su CrossFit man buvo labai įdomi ir naudinga. Pabandžius CrossFit treniruotes lengva nebuvo. Padaręs keletą WOD supratau, kad tai labai daugialypis ir pakankamai intensyvus sportas, o man kaip sunkiaatlečiui visi pratimai, kurie atliekami daugiau negu tris pakartojimus yra cardio. CrossFit programos žavesys yra tai, jog ji pritaikoma kiekvienam. Kiekvienas, kad ir koks iš pažiūros sudėtingas pratimas turi savo palengvinimus, todėl visiškai nesvarbu koks tavo pasirengimo lygis – Amber CrossFit treniruotes lankyti gali visi.

Susisiekite su treneriu Vytautu Glovacku

Konsultuokitės rūpimais klausimais, registruokitės asmeninei treniruotei