fbpx

fit màma

Nemokamos treniruotės mamoms

Treniruotės mamoms tai Amber CrossFit ir Sporto rėmimo fondo projektas, kuriuo norime sudaryti sąlygas Vilniaus miesto gyventojams, auginantiems mažamečius vaikus, reguliariai sportuoti.

Atsižvelgiant į tai kaip sunku rasti laiko sportuoti auginant mažamečius vaikus mes siekiame sukurti sąlygas būtent šios grupės asmenų fiziniam aktyvumui didinti ir užtikrinti projekto dalyviams galimybę reguliariai sportuoti ir siekti geresnių asmeninių rezultatų, Amber CrossFit ketina įgyvendinti sporto projektą „Šeimų sporto ir aktyvumo skatinimo projektas | Aktyvi šeima“.

Ar tai man?

Treniruotės mamoms arba tėčiams, auginantiems mažamečius vaikus. Treniruočių metu bus siekiama sukurti vaikams draugišką atmosferą ir aplinką, tuo pačiu metu sudaryti sąlygas tėveliams sportuoti. Jeigu auginate mažamečius, tačiau neturite galimybės sportuoti reguliariai, nes neramu dėl mažylio (-ių), kviečiame sportuoti kartu su jais.

Kada vyks treniruotės?

Amber CrossFit Šeimos treni treniruotės vyks iš anksto numatytais laikais. Pirmosios grupės treniruotės vyks pirmadieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais 11:00 valandą (veiklų trukmė – 12 savaičių).

Programos pradžia – 2021 m. Rugsėjo  mėnesį startuoja antra nemokamų treniruočių grupė. Šios treniruotės vyks: pirmadieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais 10:00 valandą (veiklų trukmė – 12 savaičių).

Galimybė prisijungti prie treniruočių:

Siekiant užtikrinti treniruočių kokybę ir dalyvių saugumą treniruočių metu, treniruotės vyks mažose, ne daugiau kaip 12 asmenų grupėse. Visi dalyviai išklausys specialųjį pradmenų – mokomųjų treniruočių kursą, jam pasibaigus, toliau vyks reguliarūs organizuoti grupiniai sporto ir sveikatinimo užsiėmimai. Pirmumo teisę dalyvauti programoje gaus pirmieji užsiregistravę, todėl prašome nedelsti ir užsiregistruoti. Apie renkamą naują projekto dalyvių grupę arba, atsilaisvinus vietai, informuosime atskiru pranešimu.

Kur vyks treniruotės?

Treniruotės vyks Amber CrossFit sporto klube, adresu Smolensko g. 10, Vilnius (Naujamiestyje).

Kontaktai:

Telefonas: +37061015232

El. paštas: info@ambercrossfit.lt

Kaina:

Vienkartinis registracijos mokestis – 25 Eur. Amber CrossFit Aktyvios šeimos treniruotės nemokamos. Veiklų trukmė – nuo 3 iki 4 mėnesių, priklausomai nuo treniruočių dažnumo.

Ko tikėtis šiose treniruotėse?

Aktyvių šeimų treniruočių tikslas – sudaryti sąlygas šeimoms su mažyliais kartu praleisti daugiau kokybiško laiko, užsiimant sportine veikla. Taip siekiama ugdyti sveikesnius gyvenimo įpročius, nepaisant didelio tėvelių (bei globėjų) užimtumo, kartu puoselėti sveikas šeimos tradicijas.

Treniruotės skirtos ne tik visapusiškam sveikatinimui, kūno stiprinimui, bet ir gerai praleisti laiką, kurti pažintis ir ugdyti bendruomeniškumą.

fit mama

UAB „Sporto pamatai“ projektas „Šeimų sporto ir aktyvumo skatinimo projektas | Aktyvi šeima“ bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.