Kaip pradėti

Esi pasiruošęs pradėti ?

*Jei jūs jau esate sportavę CrossFit ar esate baigę pradmenų kursą, galite prisijungti prie mūsų pasirinkdami vieną iš šių narysčių

Renkama nauja pradmenų grupė

Startuosianti:

2019 10 21

Neribota mėnesio narystė + pradmenų programa

Dvejojantiems

CrossFit konsultacija

Parašykite mums arba registruokitės nemokamai CrossFit konsultacijai, kurios metu mes susipažinsime ir pristatysime jums Amber CrossFit treniruotes. Padėsime nusistatyti sporto tikslus ir supažindinsime jus su mūsų klubo specifika, technologijomis. Konsultacijos metu atsakysime į visus jūsų klausimus ir rasime geriausią sprendimą jums prisijungti prie mūsų.

Jei turite klausimų ir neesate visiškai apsisprendę ar CrossFit sporto klubas yra tai ko jūs ieškote – suteikite mums progą papasakoti apie CrossFit treniruotes daugiau. Registruokitės nemokamai sporto konsultacijai, kurios metu atsakysime į visus jūsų klausimus.

Pasiryžusiems

Pradmenų programa

Norėdami sportuoti Amber CrossFit klube jūs privalote išklausyti CrossFit pradmenų kursą. Tai speciali mokomųjų treniruočių programa, kuri skirta integruoti naujus narius į CrossFit treniruotes.

Treniruotės vyksta mažose 10 žmonių grupėse todėl norėdami prisijungti prie artimiausios pradmenų grupės turite registruotis.

Nekantraujate prisijungti prie CrossFit treniruočių? Tuomet nieko nelaukę registruokitės naujai renkamai pradmenų grupei.

Kuo ypatingos Amber CrossFit treniruotės?

Plank

Dažnai susiduriame su klausimu:

 

Kodėl CrossFit treniruotės kainuoja daugiau negu įprasti sporto klubai? 

 

Šiame straipsnyje apžvelgiame pagrindinius Amber CrossFit sporto klubo skirtumus, lyginant su kitais sporto klubais.