Kaip pradėti

You don’t have to be fit to start,
but you have to start to be fit

Esi pasiruošęs pradėti ?

Žemiau yra pateikta visa informacija, kuria vadovaujantis jūs galite prisijungti prie Amber CrossFit treniruočių. Yra trys būdai, kaip jūs galite prisijungti prie Amber CrossFit treniruočių.

*Jei jūs jau esate sportavę CrossFit ar esate baigę pradmenų kursą, galite prisijungti prie mūsų pasirinkdami vieną iš šių narysčių

1 - Susisiekime

Parašyki mums arba registruokis nemokamai konsultacijai, kurios metu mes susipažinsime ir pristatysime jums Amber CrossFit treniruotes, padėsime nusistatyti tikslus ir supažindinsime jus su mūsų klubo specifiką, bei kaip efektyviausia yra prie mūsų prisijungti.

2 - Išbandyk

Jei jau susisiekėte su mumis, ar bendravote su mūsų treneriu, tuomet tikriausiai nusprendėte, kaip prisijungsite prie CrossFit treniruočių. Tačiau, jei prieš tai norite išbandyti mūsų treniruotes, tai galite padaryti registruodamiesi nemokamai įvadinei treniruotei.

Ši įvadinė treniruotė skirta tik pirmą kartą norintiems išbandyti CrossFit treniruotes.

Registracija įvadinei treniruotei

TAPK NARIU

3 - CrossFit pradmenys

Norėdami sportuoti Amber CrossFit klube jūs privalote išklausyti CrossFit pradmenų kursą. Tai speciali mokomųjų treniruočių programa, kuri skirta integruoti naujus narius į CrossFit treniruotes.

Pabaigus Amber CrossFit pradmenų programą jūs esate pasiruošę jungtis prie visų Amber CrossFit klasių, kur kartu su naujaisiais treniruočių draugais galėsite tobulėti kartu. Mes pažadame, jog padėsime jums pagerinti savo fizinę formą, jūs jausitės sveikesni ir energingesni, taip pat tapsite dalimi sportiškos CrossFit bendruomenės, kuri padės gyventi sveikiau ir aktyviau.

CrossFit Pradmenys

Sužinok daugiau apie Amber CrossFit treniruočių kainas

Plank

Dažnai susiduriame su klausimu:

 

Kodėl CrossFit sporto klubų kainos yra didesnės negu įprastų sporto klubų abonementų? 

 

Šiame straipsnyje apžvelgiame pagrindinius Amber CrossFit sporto klubo skirtumus, lyginant su kitais sporto klubais.

Vis dar neesate apsisprendę?