Kaip pradėti sportuoti

Esi pasiruošęs pradėti ?

*Jei jūs jau esate sportavę CrossFit ar esate baigę pradmenų kursą, galite prisijungti prie mūsų pasirinkdami vieną iš šių narysčių

Naujų narių priėmimas ir mokymai vyksta asmeninėmis pradmenų treniruotėmis.

Prisijunk ➯

3 asmeninės treniruotės + 3 kartiniai apsilankymai

Turiu klausimų

CrossFit konsultacija

Parašykite mums arba registruokitės nemokamai CrossFit konsultacijai, kurios metu mes susipažinsime ir pristatysime jums Amber CrossFit treniruotes.

Konsultacijos metu supažindinsime jus su mūsų klubo specifika, technologijomis. Konsultacijos metu atsakysime į visus jūsų klausimus ir rasime geriausią sprendimą jums prisijungti prie mūsų.

Jei turite klausimų ir neesate visiškai apsisprendę ar CrossFit sporto klubas yra tai ko jūs ieškote – suteikite mums progą papasakoti apie CrossFit treniruotes daugiau. Registruokitės nemokamai sporto konsultacijai, kurios metu atsakysime į visus jūsų klausimus.

Noriu

Pradmenų programa

Norėdami sportuoti Amber CrossFit klube jūs privalote išklausyti CrossFit pradmenų kursą. Tai speciali mokomųjų treniruočių programa, kuri skirta integruoti naujus narius į CrossFit treniruotes.

Šis mokomasis kursas susideda iš 3 asmeninių mokomųjų treniruočių, po kurių galite jungtis prie visų mūsų klube vykstančių klasių.

Nekantraujate prisijungti prie Amber CrossFit treniruočių? Tuomet nieko nelaukę registruokitės pradmenų kursui. Mūsų trenerių komanda iš karto su jumis susisieks ir suderinsime laiką pirmajai treniruotei

Kuo ypatingos Amber CrossFit treniruotės?

Plank

Dažnai susiduriame su klausimu:

 

Kodėl CrossFit treniruotės kainuoja daugiau negu įprasti sporto klubai? 

 

Šiame straipsnyje apžvelgiame pagrindinius Amber CrossFit sporto klubo skirtumus, lyginant su kitais sporto klubais.