fbpx

Apie mus

Susipažinkime

Mes esame oficialus CrossFit sporto klubas Vilniuje, nuo 2016 m. teikiantis aukščiausios kokybės individualių bei grupinių treniruočių paslaugas. Mūsų užsiėmimai remiasi pasaulinio lygio funkcinių treniruočių standartais, apimančiais jėgos, ištvermės ir kūno balanso ugdymą. CrossFit tai viena iš efektyviausių grupinių treniruočių programų.

Amber CrossFit treniruočių programos yra paruoštos specialiai tam, kad padėtų atskleisti kiekvieno iš mūsų potencialą. Mes tikime, kad kartu galime sukurti sveiką ir stiprią bendruomenę, vienijamą meilės sportui ir aktyviam gyvenimo būdui.

Treniruotės

Amber CrossFit treniruočių programa yra sukurta ir nuolat koreguojama pagal individualius narių poreikius, todėl visi mūsų klube vykstantys užsiėmimai tinka bet kokio amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonėms.

Amber CrossFit treniruotės susideda iš sunkiosios atletikos, gimnastikos, pratimų su kūno svoriu bei cardio elementų. Teisinga jų kombinacija yra receptas, padėsiantis Jums tapti stipresniais, gražesniais ir sveikesniais.

Daugiau apie mūsų treniruotes

PushPress

Vienas kertinių CrossFit sporto aspektų yra tai, jog treniruočių rezultatai turi būti pamatuojami. Šiam tikslui mes naudojame vieną pažangiausių sistemų – PushPress. Po kiekvienos treniruotės mūsų nariai išsaugoję savo rezultatus gali lengvai stebėti savo progresą bei matyti kurie pratimai sekasi geriausiai, o kur galbūt reikia papildomai padirbėti.

Prisijungę prie PushPress sistemos per naršyklę ar mobiliąją programėlę Amber CrossFit nariai taip pat registruojasi į klases, gali matyti dienos treniruotę WOD (angl. workout of the day), bendrauti su treneriais ir kitais klubo nariais.

Mes tikime jog technologijos yra neatsiejamos nuo kokybiško sporto ir maksimalių rezultatų, todėl stengiamės pasaulinėje praktikoje pasiteisinusias naujoves integruoti į Amber CrossFit treniruotes.

Treneriai

Mūsų atsidavusių trenerių komandą sudaro aštuoni aukščiausios kvalifikacijos CrossFit, Mobility, gimnastikos ir sunkiosios atletikos treneriai, kuriuos vienija meilė sportui ir didelis noras padėti Jums pasiekti užsibrėžtus tikslus, išmokyti sportuoti ir gyventi sveikiau.

Su Amber CrossFit klubo treneriais galite plačiau susipažinti čia:

Prisijunk

Išbandyti Amber CrossFit treniruotes ir susipažinti su mūsų klubo kultūra labai paprasta. Tiesiog jau dabar užsiregistruokite į nemokamą konsultaciją, įvadinę treniruotę, ar tiesiai į pradmenų kursus. Iki susitikimo!

Kas yra CrossFit?

CrossFit – tai funkcinės treniruotės mažose grupėse, kurių metu dalyviai yra akylai prižiūrimi serifikuotų CrossFit trenerių. Bene labiausiai paplitęs CrossFit treniruočių apibūdinimas yra šis: CrossFit – tai aukšto intensyvumo, nuolat kintanti funkcinė treniruotė. 

CrossFit nuo kitų populiarių funkcinių treniruočių skiriasi tuo, jog Jūs treniruojatės mažose grupėse iki 10 žmonių. Tai užtikrina, jog kiekvienam sportuojančiam treneris gali skirti pakankamai dėmesio, kad pakoreguotų atliekamo pratimo techniką, duotų naudingų patarimų ir padėtų išvengti traumų.

CrossFit funkcinės treniruotės iš kitų sporto programų išsiskiria visapusišku dėmesiu fiziniam pasirengimui. Jas lankydami tapsite stipresni, greitesni ir ištvermingesni. Aukštas treniruočių intensyvumo lygis padės greitai atsikratyti nereikalingų kilogramų, o dėmesys visų raumenų grupių lavinimui leis pamiršti nugaros skausmus ir kitas sėdimą darbą lydinčias problemas.

Nori sužinoti daugiau apie CrossFit funkcines treniruotes? Užsirašyk nemokamai konsultacijai jau dabar!

Smolensko g. 10, Vilnius