fbpx

Mityba

Amber CrossFit mitybos programa

Amber CrossFit mitybos programa yra skirta visiems – tiek pažengusiems atletams, kurie dalyvauja ar ruošiasi dalyvauti varžybose ir iėško būdų pagerinti savo rezultatus, tiek žmonėms kurie siekia pagerinti savo kūno kompoziciją ir gyventi sveikiau.

Amber CrossFit mitybos programa yra neatskiriama dalis Amber CrossFit treniruočių metodologijos. Subalansuota ir taisyklinga mityba, kartu su reguliariomis Amber CrossFit treniruotėmis padės efektyviai siekti užsibrėžtų sportinnių tikslų; Pagerinti kūno kompoziją – numesti nereikalingą kiekį riebalų ir priaugti raumenų.

Amber CrossFit mityba
gintare

Amber CrossFit mitybos programos trenerė:

Gintarė Skrodenytė

Amber CrossFit klube, visi mūsų procesai yra pritaikyti pagal kiekvieno nario poreikius. Treniruotės turi įvairias variacijas, todėl tose pačiose treniruotėse gali dalyvauti įvairaus pajėgumo žmonės. Taip pat yra ir su mityba. Amberyje mes netikime jog viena mitybos programa gali tikti visiems, todėl į visą šį procesą mes žiūrima individualiai, pagal kiekvieno poreikius ir galimybes. Todėl pirmiausia visos mitybos konsultacijos turėtų prasidėti įšsiaiškinus kaikuriuos svarbius aspektus apie kiekvieną iš jūsų, tam kad galėčiau įsivertinti ar aš galiu jums padėti, ir ar mes galime dirbti kartu.

 • Gintarė

Kaip pradėti?

01.
Susipažinkime

Norėdami įsigyti Mitybos programą pirmiausia užpildykite šiame puslapyje esančią formą ir trenerė Gintarė su jumis susisieks.

Žingsnis nr.: 2
Pasirinkite planą

Pasirnkite jums tinkamiausią planą. Pagal kurį mes parinksime jums tinkamiausią mitybos programą.

Žingsnis nr.: 3
Susisieksime

Atykite į pirmąjį susitikimą, kurio metu mes jums atliksime kūno masės analizės testą bei papasakosime jums viską apie jūsų mitybos programą.

Pasirinkite jums tinkama mitybos paketą:

Mitybos programa

120 €

pirmasis mėnuo

Pirkti
 • Asmeninė mitybos konsultacija;
 • Kūno analizės testas;
 • Mėnesio mitybos programa;
 • Papildų rekomendacijos;
 • Tikslų nustatymo sesija;

Mitybos programos tęsinys

75 €

mėnesiui

Pirkti
 • Mitybos programos tęsinys;
 • Uždara mitybos narių grupė;
 • 2 asmeninės konsultacijos;
 • 2 kūno analizės testai;

Mitybos priežiūra

150 €

mėnesiui

Pirkti
 •  Mitybos programa;
 • Mitybos programos koregavimas;
 • 4 asmeninės konsultacijos;
 • Kas savaitinė mitybos priežiūra;
 • Neriboti kūno analizės testai;
 • Tikslų nustatymo sesija;

Ar ši programa jums tinka?

Susipažinkime, užpildykite šią forma, kad galėtume geriau suprasti ar ši mūsų programa jums tinka

į tikslus orientuota mitybos programa

Amber CrossFit mitybos konsultacijos susideda iš šių dalių:

🗸 Asmeninės mitybos konsultacijos;

🗸 Mitybos kontrolę ir mitybos įpročių stebėseną;

🗸  Kas savaitiniai patarimai ir plano koregavimas atižvelgiant į jūsų asmenines pastabas;

🗸 Papildų rekomendacijos;

🗸 Reguliariūs kūno kompozicijos svėrimai;

🗸 Tikslų nustatymo sesiją su konkrečiais numatomais terminais;

🗸 Uždara grupė mitybos klausimams aptarti.

Kaip tai vyksta:

noun-one-2002211

1 žingsnis | Konsultacija

Užpildykite formą arba parašykite trenerei. Pirmasis susitikimas yra nemokamas. Jo tiklas yra susipažinti su jūsų tikslais ir galimybėmis prisijungti prie Amber CrossFit mitybos programos. Mes norime jus nukreipti teisinga linkme ir tam nebūtinai reikia mūsų pagalbos.

Per šį susitikimą galėsime daugiau paaiškinti apie mūsų turimus mitybos priežiūros paketus, bei patarti kuris jums būtų geriausias.

noun-one-200221

2 žingsnis | pasirinkite paketą

Jei jums reikės mūsų pagalbos, pasirinkite vieną iš žemiau esančių narysčių.

 

Vienkartinė mitybos konsultacija – kurios metu labai svarbu, kad turėtumėte savo asmeninės mitybos žurnalą (kuriame matytųsi kasdieninės mitybos įpročiai, gali būti tiesiog lapas popieriaus, kuriame atsispindėtų visi produktai ir patiekalai, ką ir kada valgėte ir gėrėte 48 h. laikotarpiu. Mes rekomenduojame naudotis MyFitness Pall telefono programėle).

 

Per vienkartinę mitybos konsultacija, mes apžvelgsime jūsų tikslus, taip pat pasversime jus profesionaliu kūno masės analizatoriumi, pagal jūsų mitybos žurnalą pateiskime jums rekomendacijas, kurios padės jums efektyviau siekti užsibrėžtų tikslų. Esant poreikiui padėsime pasirinkti tinkamus papildus ir paaiškinti apie jų vartojimą bei naudas.

 

Jei pasirinksite ilgailius 2 arba 3 mėnesių mitybos priežūros paketus, jūs būsite įtraukti į reguliarius susitikimus, kurie vyks asmeniškai ir grupėse, per kuriuos reguliariai žvelgsime į kūno kompozicijos pokyčius bei koreguosime mitybos programas. Taip pat visi ilgalaikių mitybos programų dalyviai turėsime uždarą FB grupę, kurioje dalinsimės aktualia informacija, receptais bei pasiekimais. Trenerė reguliariai, nustatų laiku, atsakys į visus jūms rūpimus klausimus ir padės laikytis užsibrėžtų tikslų.

OK