fbpx

CrossFit treniruotės

Apie CrossFit

Mes tikime jog CrossFit tai viena iš efektyviausių treniruočių metodikų, pagal kurią gali treniruotis kiekvienas ir pasiekti didžiausią savo potencialą.

Amber CrossFit sporto klubas Vilniuje padės ne tik efektyviai, bet ir linksmai pasiekti užsibrėžtų sporto tikslų. Sportas neturi būti nuobodus ar monotoniškas – atvirkščiai, sportas turi būti smagus, įdomus ir pritaikytas būtent jums!

Unikalios CrossFit treniruotės, nuolatos atnaujinamos ir pritaikomos kiekvienam Amber CrossFit ateltui pagal poreikius ir galimybes, padės greitai ir efektyviai pradėti siekti užsibrėžtų sporto tikslų.

CrossFit treniruočių privalumai

 • Profesionalūs ir kvalifikuoti treneriai
 • Treniruotės grupėje iki 10 žmonių, taip užtikrinant trenerių dėmesį kiekvienam treniruotės dalyviui
 • Nuolat kintančios ir dinaminės treniruotės
 • Motyvuojančios treniruotės
 • Sporto rezultatų sekimas ir progreso analizavimas
 • Trumpos tačiau labai efektyvios treniruotės
 • Teisinga judesio atlikimo technika ir tik tuomet intensyvumas
 • Nuolatinis progresas ir tobulėjimas
Registruotis

Prieš pradedant rašyti apie CrossFit lengviau yra parašyti, kam tikrai netinka CrossFit treniruočių metodika…

 • žmonėms, kurie nori rezultatų be sunkaus darbo;
 • tiems, kurie nemėgsta naujovių;
 • tiems, kurie negali palikto savo ego namie.

CrossFit įkųrėjas yra Greg’as Glassman’as, kuris 2000 metais treniruodamas aukšto meistriškumo atletus pastebėjo, jog geriausias būdas pasiekti optimaliausiu fizinių rezultatų yra ne per sudėtingas ir specializuotas programas, o būtent per bendrą fizinio rengimo sistemą, kuri apjungia nuolat kintančius funkcinius judesius atliekamus aukštam intensyvume. Trumpai tariant jis apjungė sunkiosios atletikos, gimnastikos ir bendruosius kardio ir fizinę ištvermę gerinančius pratimus į vieną bendrą treniruočių sistemą.

“Nuolat kintantys” 

tai reiškia, jog visos CrossFit treniruotė yra skirtingos, kiekviena diena atneša naują iššūkį – dienos treniruotę (WOD). Dienos treniruotė susideda iš daugelio sporto pratimų ir skirtingų elementų, Jums gali tekti bėgti aplink rajoną, šokti arba lipti ant dėžės arba per dėžę, šokinėti su šokdyne, stovėti ant rankų arba daryti prisispaudimus, prisitraukimus ir susilenkimus, gali tekti padirbėti su grifais, atlikti pritūpimus, be svorių arba su svoriais, mokytis ir atlikinėti Olimpinius kėlimus. Amber CrossFit treniruočių programa nėra sudaroma atsitiktiniu būdu, mes studijuojame mūsų narių progresą ilgajuoju laikotarpiu ir atsižvelgdami į mūsų narių poreikius bei galimybes, programuojame ateities treniruotes. Visos mūsų treniruotė, kaip ir kiekvienas pratimas gali būti pritaikomas ir koreguojamas asmeniškai pagal narių poreikius ir galimybės.

“Funkciniai judesiai”

Aapibūdina tokius treniruočių pratimus ar judesius, kuriais galima saugiausiai ir efektyviausiai perduoti energija judesio metu. Kaip galite pamatyti ir žemiau esančiame video visi Amber CrossFit treniruotėse naudojami pratimai, vienokia ar kitokia forma yra pritaikomi kasdieninėje veikloje. CrossFit treniruotės ir konkreti pratimų atlikimo technika, padės jums išlaikyti taisyklingą laikyseną judesyje, ne tik atliekant pratimus (WOD) bet ir kasdieninėje veikloje; tvarkantis namuose, žaidžiant su vaikais ar sportuojant su draugais.

“Aukštas intensyvumas”

Tai gali būti pats sunkiausias treniruočių elementas tik ką pradėjusiems sportuoti, tačiau Amber CrossFit treniruotėse prieš intensyvumą visuomet eina techniškumas ir pastovumas, tik išmokus techniškai atlikti judesius ir juos nuolat kartojant, mūsų treneriai leidžia pratimą atlikti intensyviai. CrossFit treniruočių intensyvumas tiesiogiai susijęs su treniruočių efektyvumų. Visos mūsų treniruotės pamatuojamos, todėl labai lengva sekti savo asmeninį progresą, kuris dar labiau motyvuoja sportuoti ir judėti į priekį.

Pati nuostabiausia CrossFit sporto klubų dalis yra tai, kad treniruotes metu jūs nebūsite vieni. Amber CrossFit treniruotėse dalyvausite drauge su savo treniruočių draugais kurie palaiko ir motyvuoja vieni kitus. Tai toks sportas, kuriame asmuo pabaigęs WOD paskutinis, susilaukia daugiausiai ovacijų ir palaikymo. Nes visi supranta, kaip sunku yra pradėti.

Daugiau apie CrossFit treniruočių metodologiją galite pasiskaitinėti čia: crossfit.com

CrossFit treniruotės gali būti skirstomos į dvi dalis, tai labai aukšto meistriškumo CrossFit atletai, kurie ruošiasi CrossFit Games varžyboms, arba CrossFit treniruotės paprastiems mirtingiesiems.

Amber CrossFit didžiuojasi turėdama savo atletų komanda, kurie dalyvauja ir varžosi įvairiuose Lietuvos ir Tarptautinėse CrossFit varžybose, taip garsindami Lietuvos, bei Amber CrossFit vardą. Tačiau pagrindinis mūsų tikslas yra padėti žmonėms atrasti CrossFit treniruočių metodiką, taip padedant jiems gyventi energingesnį ir fiziškai aktyvesnį gyvenimą.

Prisijunk prie klubo

Registruokis nemokamai įvadinei treniruotei

Pasinaudok puikia proga susipažinti su
Amber CrossFit klubu ir CrossFit treniruotėmis.

Jei nusprendėte jungtis prie CrossFit klubo,  prieš pradėdami turite išklausyti pradmenų kursą, trunkantį dvi savaites (šešias vienos valandos trukmės treniruotes). Jų metu susipažinsite su pagrindiniais CrossFit judesiais, kurie padės greitai įsilieti į reguliarias Amber CrossFit treniruotes. Taip pat sužinosite, kaip prieš pradedant sportuoti tinkamai apšilti, kaip išvengti traumų, išmoksite įvairių lankstumo gerinimo ir tempimo pratimų. Būsite supažindinti su sveikos mitybos pagrindais. Sportavimui turėkite patogią aprangą, teks paprakaituoti!

 

Norėdami prisijungti prie Amber CrossFit sporto klubo galite rinktis vieną iš trijų kelių:

  Užpildykite registracijos formą ir mes su Jumis susisieksime bei suteiksime detalesnę informaciją:

  Ryte: 6:00 - 8:00val.Per pietus: 11:00 - 13:00val.Vakare: 17:00 - 20:00val.

  Sutinku, kad mano asmeninė informacija bus naudojama registracijos į treniruotes tikslais

   Užpildykite registracijos formą ir mes su Jumis susisieksime bei suteiksime detalesnę informaciją:

   Ryte: 6:00 - 8:00val.Per pietus: 11:00 - 13:00val.Vakare: 17:00 - 20:00val.

   Sutinku, kad mano asmeninė informacija bus naudojama registracijos į treniruotes tikslais

    Sutinku, kad mano asmeninė informacija bus naudojama registracijos į treniruotes tikslais