fbpx

Vilnius 700 nemokamos treniruotės

Amber CrossFit kartu su Vilniaus miesto savivaldybe siekia populiarinti sportą Vilniaus mieste ir gerinti žmonių sveikatą per sportą. Mes siekiame sudaryti sąlygas, kuo didesniam skaičiui žmonių, išbandyti Amber CrossFit treniruotes ir supažindinti juos su teigiamais sporto pokyčiais sveikatai. Amber CrossFit  ir Vilniaus miesto savivaldybė įgyvendina projektus: „Vilniaus 700 treniruočių“ ir „Neįgalieji gali”  ir “Vilniaus bendruomenių taurė”, kurie dalinai finansuojami Vilniaus savivaldybės lėšomis ir Amber CrossFit sporto klubo.

Nemokamos treniruotės Tėvams auginantiems mažamečius vaikus

FitMama pradmenys

Amber CrossFit FitMama – tai speciali treniruočių programa skirta mamoms ir tėčiams auginantiems mažamečius vaikus. Šių treniruočių metu, klube yra auklė padedanti prižiūrėti vaikučius. Amber CrossFit kartu su Vilniaus miestu dovanoja mamoms pirmąjį mėnesį sporto pradmenų nemokamai. Yra taikomas vienkartinis 25 eur. registracijos mokestis norint pritraukti motyvuotus treniruočių dalyvius, kurie tikrai lankys treniruotes.

Per šias treniruotes jūs išklausysite specialųjų mokomųjų treniruočių kursą, po kurio galėsite jungtis prie reguliarių FitMama treniruočių vykstančių Amber CrossFit klube arba prie kitų Amber CrossFit klube vykstančių treniruočių.

Paskubėkite rezervuoti sau vietą, nes vietų skaičius ribotas. Vienoje grupėje tik 12 dalyvių.

FitMama pradmenys

Nemokamos treniruotės Neįgaliesiems

Asmeninės pradmenų treniruotės

Mūsų tikslas parodyti, kad sportuoti gali visi, ypač tokias treniruotes kokios vyksta Amber CrossFit sporto klube. Todėl mes norime į savo treniruočių gretas pritraukti žmones turinčius klausos ir judėjimo negalią.

Pradžioje mes jums priskirsime vieną iš mūsų trenerių, kuris su jumis pradės sportuoti asmeninėmis treniruotėmis ir taip supažindins jus su CrossFit treniruočių metodologija bei susipažins su jūsų galimybėmis. Tikslas paruošti jus grupinėms treniruotėms, kad galėtumėte sportuoti kartu su visais Amber CrossFit nariais.

Treniruotės neįgaliesiems

Nemokamos treniruotės Senjorams

LEGENDŲ PROGRAMA

Amber CrossFit sporto klubas, siekdamas populiarinti sportą ir sudaryti sąlygas sportuoti įvairaus amžiaus žmonėms. Organizuoja Amber CrossFit LEGENDŲ treniruotes. Ši treniruočių programa skirta vyresnio amžiaus žmonėms. Mūsų senjorų treniruotėse laviname, pusiausvyrą, lankstumą, koordinaciją, jėgą bei vikrumą. Treniruotės pritaikytos ir subalansuotos vyresnio amžiaus žmonėms.

Ar tai man?

Ši treniruočių programa skirta senjorams, tačiau jei jums 60+ metų ir treniruotės vyksta Jums tinkamu laiku, tuomet galite jungtis prie šių treniruočių.

Kada vyksta treniruotės?

Amber CrossFit Legendų treniruotės vyksta darbo dienomis 11:00 valandą. ANTRADIENIAIS IR KETVIRTADIENIAIS.

Kur vyks treniruotės?

Treniruotės vyks Amber CrossFit sporto klube, adresu: Smolensko g. 10-96 Vilnius. (Naujamiestyje). (Prie Žemaitės Lidl ir Sandeliukų nuomos)

Registruotis Legendų programai

Kur mus rasti:

Prieš atvykstant pas mus pirmąjį kartą, labai rekomenduojame pažiūrėti google maps, kurioje vietoje mes tiksliai randamės. Nes pirmą kartą rasti mus būna iššūkių.

Amber CrossFit sporto klubas Vilniuje

Smolensko g. 10, Vilnius