fbpx

Nemokamos treniruotės

Amber CrossFit siekia populiarinti sportą Lietuvoje ir gerinti žmonių sveikatą per sportą. Mes siekiame sudaryti sąlygas, kuo didesniam skaičiui žmonių, išbandyti Amber CrossFit treniruotes ir supažindinti juos su teigiamais sporto pokyčiais sveikatai. Ta proga Amber CrossFit bendradarbiauja su Švietmo, mokslo ir sporto ministerija ir įgyvendina projektus: „Socialiai jautrių žmonių grupių sveikatinimas ir aktyvesnio gyvenimo būdo propagavimas, per sportą“ ir „Šeimų sporto ir aktyvumo skatinimo projektas | Aktyvi šeima” kurie bendrai finansuojami valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kuriuos administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas“.

TRENIRUOTĖS VAIKAMS

NEMOKAMOS TRENIRUOTĖS VAIKAMS

Kviečiame veikus išbandyti Amber CrossFit vaikų treniruočių programas nemokamai. Per pirmus du mėnesius nemokamų treniruočių, vaikai išklausys įvadines pradmenų treniruotes bei pradės treniruotis pagal Amber CrossFit kids treniruočių metodologiją.

Vaikam treniruotės vyksta 3 amžiaus grupėse:

CrossFit kids – 6-9 m. | treniruotės vyksta 15:00

CrossFit teens 10-14 m. | treniruotės vyksta 16:00

u-18 15-18 m. | treniruotės vyksta 17:00

TRENIRUOTĖS NEĮGLIESIEMS

TRENIRUOTĖS NEĮGALIEMS

Kviečiame žmones su negalia registruotis į mūsų treniruotės. Šių treniruočių metu, jūs turėsite asmeninių pradmenų treniruočių ciklą, po kurio stengsimės jus integruoti į bendras Amber CrossFit treniruotes.

CrossFit sportas pasižymi tuo kad beveik visi pratimai yra pritaikomi pagal žmogaus poreikius ir galimybes.

LEGENDŲ PROGRAMA

TRENIRUOTĖS SENJORAMS

Treniruotės Legendoms yra skirtos ne tik visapusiškam sveikatinimui, kūno stiprinimui, bet ir gerai praleisti laiką, kurti pažintis ir ugdyti bendruomeniškumą. Pagrindinis Amber CrossFit Legendų programos tikslas – suteikti energingumo ir pilnavertiškumo Jūsų gyvenimui bei padėti įgyvendinti įvairius tikslus. Funkcinių judesių pagalba išmoksite judėti teisingai. Tai reiškia, kad išmoksite paprastų, tačiau labai svarbių judesių, kuriuos atliekate nuolat, tokių, kaip atsistoti ar atsisėsti, stumti, traukti. Šie judesiai itin svarbūs visų mūsų kasdieniame gyvenime. Suprasite, kaip teisingai aktyvuoti raumenų grupes, kurias naudojate atlikdami įvairius judesius.

ŠEIMOS TRENIRUOTĖS

TRENIRUOTĖS ŠEIMAI

Siekiame sudaryti sąlygas sportuoji mamos, tėčiams ar seneliams, kurie negali sportuoti dėl netinkamų treniruotės laikų, arba dėl to kad turi rūpintis vaikais. Todėl mes siūlome jums nemokamas įvadines treniruotes kartu su vaikų priežiūros paslauga visos treniruotės metu.

Daugiau informacijos netrukus