fbpx

Geri treneriai keičia gyvenimus

DAINA
Mobility trenerė

DAINA

Aš noriu kad Jūs žinotumėte, jog aš čia esu dėl Jūsų! Aš noriu, kad Jūs judėtumėte kokybiškai, noriu Jums padėti sumažinti skausmą ir įtampą, išvengti traumų, kelti svorius (net jei tai reikštų kelti savo vaikus:) ir gyventi pilnavertišką, aktyvų ir laimingą gyvenimą."

LUKAS
Vyr. treneris Lukas

LUKAS

Man labai svarbi kiekvieno nario patirtis mano vedamose treniruotėse, aš jaučiuosi asmeniškai atsakingas už jų rezultatus, todėl iš visos širdies stengiuosi jiems padėti.

PIOTR
CrossFit treneris

PIOTR

Daugelis pradėdami sportuoti labai nuvertina savo galimybes. Todėl trenerio darbas pirmiausia yra padrąsinti ir padėti peržengti ribą, už kurios atsiveria daug naujų galimybių.

Robertas
Robertas

Robertas

Esu pasiruošęs dirbti su jumis. Aš padėsiu jums nusistatyti apčiuopiamus sporto tikslus, bei padėsiu jums juos pasiekti.

TADAS
CrossFit treneris

TADAS

Treniruočių metu stengiuosi viską pateikti, būtent per humoro prizme, nes suprantu, kad mūsų klientai labai užsiėmę žmonės, kurių gyvenime pilna streso ir įtampos, todėl noriu, kad mano treniruotėse jie atsipalaiduotų ir pasilinksmintų.

Treneris Lukas
Asmeninis treneris

Treneris Lukas

Dabar, kaip niekad yra svarbu nesustoti ir judėti. Aš galiu padėti jums sportuoti efektyviau ir greičiau pasiekti užsibrėžtų tikslų.

Vytautas
Sunkioji atletika

Vytautas

Manau kiekvienas žmogus privalo mylėti save ir tobulinti, netik protiškai, bet ir fiziškai. Visada vadovaujuosi senovės išmintimi, kuri byloja, jog sveikame kūne - sveika siela.

Žilvinas
CrossFit treneris

Žilvinas

Dabar, kaip niekada yra labai svarbu judėti todėl kviečiu visus prisijungti prie mano vedamų saugių asmeninių treniruočių.