fbpx

CrossFit LEGENDS

Amber CrossFit Legendų programa

Amber CrossFit sporto klubas, siekdamas populiarinti sportą ir padidinti įvairaus amžiaus žmonių įsitraukimą į sportą ir sveiką aktyvų gyvenimo būdą, įgyvendina sporto projektą „Socialiai jautrių žmonių grupių sveikatinimas ir aktyvesnio gyvenimo būdo propagavimas, per sportą“. Siekdami skatinti vyresnio amžiaus žmonių fizinį aktyvumą, parengėme specialią treniruočių programą Amber CrossFit Legendos, skirtą vyresnio amžiaus žmonėms, kurie neliktų abejingi galimybei išmokti judėti ir sportuoti pagal jų amžiui taikomas rekomendacijas.

NUOTOLINĖS Amber CrossFit Legendų treniruotės

Prisijunk

Jei negalite atvykti pas mus kviečiame prisijungti prie NUOTOLINIŲ Amber CrossFit Legendų treniruočių programos. Šią programą sudaro 24 skirtingos treniruotės. Su detaliu treniruočių paaiškinimu ir pratimų demonstracijomis.

Ką reikėtų žinoti apie Amber CrossFit Legendų programą?

Ar tai man?

Ši treniruočių programa skirta senjorams, tačiau jei jums 50+ metų ir treniruotės vyksta Jums tinkamu laiku, tuomet nemokama Amber CrossFit Legendų programa būtent jums.

Kada vyksta treniruotės?

Amber CrossFit Legendų programos treniruotės vėl sugrįžta ir vyks iš anksto numatytais laikais. Pirmosios grupės treniruotės vyks darbo dienomis 11:00 valandą. Atsinaujinusios programos pradžia – 2021m. Liepos mėnuo. Apie papildomas treniruotes ir naujus laikus informuosime atskiru pranešimu. Tad kviečiame registruotis ir sekti naujienas.

Kur vyks treniruotės?

Treniruotės vyks Amber CrossFit sporto klube, adresu: Smolensko g. 10-96 Vilnius. (Naujamiestyje). (Prie Žemaitės Lidl ir Sandeliukų nuomos)

Kontaktai

Telefonas: +37061025232

El. paštas: info@ambercrossfit.lt

Kaina?

Amber CrossFit Legendų programos treniruotės yra nemokamos.

Galimybė prisijungti prie treniruočių:

Šios programos tikslas yra sudaryti sąlygas reguliariai sportuoti specialiose Amber CrossFit Legendų treniruotėse. Siekiant užtikrinti treniruočių kokybę ir dalyvių saugumą treniruočių metu, treniruotės vyks mažose, ne daugiau kaip 12 asmenų grupėse. Visi dalyviai išklausys specialųjį pradmenų – mokomųjų treniruočių kursą, jam pasibaigus, toliau vyks reguliarūs organizuoti grupiniai sporto ir sveikatinimo užsiėmimai. Pirmumo teisę dalyvauti programoje gaus pirmieji užsiregistravę, todėl prašome nedelsti ir užsiregistruoti. Apie renkamą naują projekto dalyvių grupę arba, atsilaisvinus vietai, informuosime atskiru pranešimu.

Ko tikėtis Legendų treniruotėse?

Treniruotės Legendoms yra skirtos ne tik visapusiškam sveikatinimui, kūno stiprinimui, bet ir gerai praleisti laiką, kurti pažintis ir ugdyti bendruomeniškumą.

Pagrindinis Amber CrossFit Legendų programos tikslas – suteikti energingumo ir pilnavertiškumo Jūsų gyvenimui bei padėti įgyvendinti įvairius tikslus.

Funkcinių judesių pagalba išmoksite judėti teisingai. Tai reiškia, kad išmoksite paprastų, tačiau labai svarbių judesių, kuriuos atliekate nuolat, tokių, kaip atsistoti ar atsisėsti, stumti, traukti. Šie judesiai itin svarbūs visų mūsų kasdieniame gyvenime. Suprasite, kaip teisingai aktyvuoti raumenų grupes, kurias naudojate atlikdami įvairius judesius.

Daug dėmesio bus skiriama išmokyti Jus taisyklingos laikysenos, kuri itin svarbi daiktų atkėlimui ar sunkesnių svorių kėlimui.

Įdėmiai prižiūrėsime Jūsų širdies darbą treniruotės metu, tokiu būdu bus siekiama stiprinti kraujotakos sistemą

Jeigu turite traumų ar tam tikrų mobilumo problemų, atsižvelgsime į tai ir pritaikysime treniruotėje atliekamus judesius bei intensyvumą. Programa skirta visiems, nepriklausomai nuo fizinio pasirengimo ar gebėjimų.

Intensyvumo bei krūvio lygis treniruotės metu gali kisti, pavyzdžiui, nuo lėto atsisėdimo ant dėžės su savo kūno svoriu iki to paties pratimo su nedideliu svoriu. Taip palaipsniui stiprinami kūnas bei lavinami įvairių judesių ir pratimų atlikimo įgūdžiai.

 

Jei galvojate, kad amžius trukdo sportui – klystate. Senjorų kūnai į fizinį krūvį reaguoja lygiai taip pat, kaip ir jaunesnio atleto kūnas. Nedvejokite ir neatidėliokite: mes neabejojame, jog Jūs pagerinsite savo ištvermę bei jėgą, kuri reikalinga kasdienėje veikloje. Be to, treniruotėse pagerinsite ne tik atliekamų judesių kokybę, bet ir sustiprinsite kaulų tankį bei kraujotakos sistemą. Visa tai Jums padės gyventi sveikai ir išvengti įvairių traumų ateityje.

 

P.S. Anūkai atrodys lengvesni!

 

Iki pasimatymo klube!

Projektas „Socialiai jautrių žmonių grupių sveikatinimas ir aktyvesnio gyvenimo būdo propagavimas, per sportą“ bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas“.