fbpx

CrossFit LEGENDS

Amber CrossFit Legendų programa

Amber CrossFit sporto klubas, siekdamas populiarinti sportą ir sudaryti sąlygas sportuoti įvairaus amžiaus žmonėms. Organizuoja Amber CrossFit LEGENDŲ treniruotes. Ši treniruočių programa skirta vyresnio amžiaus žmonėms. Mūsų senjorų treniruotėse laviname, Pusiausvyrą, Lankstumą, Koordinacija, Jėgą bei vikrumą. Treniruotės pritaikytos ir subalansuotos vyresnio amžiaus žmonėms.

Ką reikėtų žinoti apie Amber CrossFit Legendų programą?

Ar tai man?

Ši treniruočių programa skirta senjorams, tačiau jei jums 60+ metų ir treniruotės vyksta Jums tinkamu laiku, tuomet galite jungtis prie šių treniruočių.

Kada vyksta treniruotės?

Amber CrossFit Legendų treniruotės vvyksta darbo dienomis 11:00 valandą. ANTRADIENIAIS IR KETVIRTADIENIAIS

Kur vyks treniruotės?

Treniruotės vyks Amber CrossFit sporto klube, adresu: Smolensko g. 10-96 Vilnius. (Naujamiestyje). (Prie Žemaitės Lidl ir Sandeliukų nuomos)

Kontaktai

Telefonas: +37061025232

El. paštas: info@ambercrossfit.lt

Kaina?

Amber CrossFit Legendų programa yra nemokama iki gruodžio mėnesio, nes Vilnius švesdamas savo 700 metų jubiliejų kompensuoja šias treniruotes. Senjorų treniruotės vyksta mažose grupėse prižiūrint profesionaliems treneriams.

Galimybė prisijungti prie treniruočių:

Šios programos tikslas yra sudaryti sąlygas reguliariai sportuoti specialiose Amber CrossFit Legendų treniruotėse. Siekiant užtikrinti treniruočių kokybę ir dalyvių saugumą treniruočių metu, treniruotės vyks mažose. Treniruotėse bus naudojama įranga pritaikyta senjorų treniruotėms.

Ko tikėtis Legendų treniruotėse?

Treniruotės Legendoms yra skirtos ne tik visapusiškam sveikatinimui, kūno stiprinimui, bet ir gerai praleisti laiką, kurti pažintis ir ugdyti bendruomeniškumą.

Pagrindinis Amber CrossFit Legendų programos tikslas – suteikti energingumo ir pilnavertiškumo Jūsų gyvenimui bei padėti įgyvendinti įvairius tikslus.

Funkcinių judesių pagalba išmoksite judėti teisingai. Tai reiškia, kad išmoksite paprastų, tačiau labai svarbių judesių, kuriuos atliekate nuolat, tokių, kaip atsistoti ar atsisėsti, stumti, traukti. Šie judesiai itin svarbūs visų mūsų kasdieniame gyvenime. Suprasite, kaip teisingai aktyvuoti raumenų grupes, kurias naudojate atlikdami įvairius judesius.

Daug dėmesio bus skiriama išmokyti Jus taisyklingos laikysenos, kuri itin svarbi daiktų atkėlimui ar sunkesnių svorių kėlimui.

Įdėmiai prižiūrėsime Jūsų širdies darbą treniruotės metu, tokiu būdu bus siekiama stiprinti kraujotakos sistemą

Jeigu turite traumų ar tam tikrų mobilumo problemų, atsižvelgsime į tai ir pritaikysime treniruotėje atliekamus judesius bei intensyvumą. Programa skirta visiems, nepriklausomai nuo fizinio pasirengimo ar gebėjimų.

Intensyvumo bei krūvio lygis treniruotės metu gali kisti, pavyzdžiui, nuo lėto atsisėdimo ant dėžės su savo kūno svoriu iki to paties pratimo su nedideliu svoriu. Taip palaipsniui stiprinami kūnas bei lavinami įvairių judesių ir pratimų atlikimo įgūdžiai.

 

Jei galvojate, kad amžius trukdo sportui – klystate. Senjorų kūnai į fizinį krūvį reaguoja lygiai taip pat, kaip ir jaunesnio atleto kūnas. Nedvejokite ir neatidėliokite: mes neabejojame, jog Jūs pagerinsite savo ištvermę bei jėgą, kuri reikalinga kasdienėje veikloje. Be to, treniruotėse pagerinsite ne tik atliekamų judesių kokybę, bet ir sustiprinsite kaulų tankį bei kraujotakos sistemą. Visa tai Jums padės gyventi sveikai ir išvengti įvairių traumų ateityje.

 

P.S. Anūkai atrodys lengvesni!

 

Iki pasimatymo klube!