fbpx

TADAS

TADAS
CrossFit treneris

TADAS

tadas@ambercrossfit.lt

Treniruočių metu stengiuosi viską pateikti, būtent per humoro prizme, nes suprantu, kad mūsų klientai labai užsiėmę žmonės, kurių gyvenime pilna streso ir įtampos, todėl noriu, kad mano treniruotėse jie atsipalaiduotų ir pasilinksmintų.

Tadas Gudžiauskas

Dažnai primenu nariams, jog stipriausias mano raumuo yra humoro jausmas, tik paskui – bicepsai

Sveiki, esu Tadas Gudžiauskas, vienas iš Amber CrossFit įkūrėjų ir savininkų.

Treniruočių metu stengiuosi viską pateikti per humoro prizmę. Puikiai suprantu, kad mūsų klientai – labai užsiėmę žmonės, kurių gyvenime pilna streso ir įtampos. Todėl norisi, kad mūsų treniruotėse žmogus galėtų atsipalaiduoti ir pasilinksminti. Mano tikslas yra padaryti taip, kad treniruotė Amber CrossFit klube būtų geriausia valanda žmogaus dienotvarkėje. Todėl mano vedamuose užsiėmimuose tikrai neliūdėsite – nariam mėgstu priminti, jog stipriausias mano raumuo yra humoro jausmas, tik paskui – bicepsai.

CrossFit sporto šaka pradėjau užsiiminėti vos tik apie ją sužinojau. Nuo pat pirmos treniruotės pajaučiau neišdildomus įspūdžius ir CrossFit treniruočių pranašumą lyginant su įprasta treniruoklių sale ar kitomis sporto šakomis. Visą savo turimą laisvą laiką skyriau treniruotėms ir žinių apie CrossFit ir sunkiąją atletiką gilinimui.

Rezultatai pradėjo matytis labai greitai. Jau po poros metų sportavimo pagal CrossFit programą tapau vienu stipriausių CrossFit atletų Lietuvoje. Susipažinęs su tuo metu dar maža CrossFit bendruomene pradėjau dalintis savo patirtimi ir žiniomis su kitais bendraminčiais. Labai greitai tai tapo veikla, kuria norėjau užsiimti kasdien. Todėl mečiau visus darbus ir nusprendžiau įkurti CrossFit klubą, kur galėčiau populiarinti šią sporto šaką ir aktyvų gyvenimo būdą. Man trenerio darbas – tai unikali galimybė susipažinti su įdomiais žmonėmis, įgyti jų pasitikėjimą ir padėti jiems pasiekti geriausią formą jų gyvenime.

CrossFit treniruočių programa yra unikali, nes ji visiems leidžia tapti stipresniais, sveikesniais, aktyvesniais. Žmonėse kuriuos treniruoju labai greitai pasimato teigiami pokyčiai. Pirmiausia pastebiu padidėjusį žmonių pasitikėjimą savimi. Vien jo pakanka, kad būtume laimingesni ir sveikesni. Netrukus pasirodo ir pirmieji fiziniai pokyčiai – pasitaiso laikysena, nukrenta pirmieji kilogramai. Vis daugiau džiaugsmo teikia treniruotės ir jose pasiekiami sportiniai rezultatai. Svarbiausia yra žinoti, kad viskas ateina su laiku. Reikia tik trupučio pastovumo ir pasitikėjimo savimi.

Mano gyvenime sportas užima labai svarbią vietą, tačiau taip buvo ne visuomet. Kaip ir daugumos, mano vaikystė buvo aktyvi ir kupina įvairių sporto šakų. Tačiau labiausiai mane traukė kovos menai, tarp kurių labiausiai išsiskyrė boksas. Jį atradau įstojęs į Lietuvos karo akademiją. Prieš baigdamas studijas jau buvau tapęs daugkartiniu Lietuvos kariuomenės bokso čempionu ir Lietuvos čempionato prizininku. Mane pažįstantys žino mano polinkį varžytis. Galbūt dėl jo man taip patiko kovinės sporto šakos, kur labai paprastai gali išsiaiškinti kuris yra stipresnis.

Kaip bebūtų, po karo akademijos nusprendžiau įgauti patirties privačiame sektoriuje. Pradėjau dirbti vienoje prestižinėje nekilnojamojo turto agentūroje, kur vėlgi suveikė mano konkurencingumas. Norą būti geriausiu NT agentu sekė stresas bei ilgos darbo valandos. Dėl to gerokai apleidau sportą, priaugau net 30 kg, atsirado įvairūs sveikatos sutrikimai. Kaip tik tuo metu kada mano karjera klestėjo aš pirmą kartą pamačiau „CrossFit games“ varžybas ir iškart supratau, jog būtent taip noriu sportuoti ir ne aš. Ir ne tik sportuoti, o būti geriausiu Lietuvoje.

Kas mane pažįsta, žino, jog pas mane „viduriuko“ nebūna. Jei ką darau, tai darau iš visų jėgų ir iki galo. Taip ir pradėjau aktyviai sportuoti pagal CrossFit programą. Labai greitai dingo sveikatos problemos ir visi papildomi kilogramai – ne tik grįžau į geriausią savo sportinę formą, bet ją ir smarkiai pranokau.

Mėgstamiausias patiekalas yra troškinys, nes jam nėra taikomos griežtos taisyklės – galima dėti ką tik nori ir aštrinti ar saldinti priklausomai nuo nuotaikos 🙂

Desertui renkuosi vaisius, nors neslėpsiu – ledai yra tai ko norisi po sunkios treniruotes. Labiausiai mėgstu mangus ir mangų skonio ledus.

Mėgstamiausias WOD yra LINDA – trijų pratimų (Bench press, Deadlift, Clean) seka mažėjančia pakartojimų tvarka nuo dešimt iki vieno. Tai WOD, kuriame labai gerai suderinama jėga ir ištvermė. Be jėgos šių pratimų neatliksi, o be ištvermės užtruksi amžinybę 🙂 Mano laikas – 21 minutė ir kelios sekundės. Atlieku šį WOD kasmet.

Didžiausiu pasiekimu CrossFit sporte laikau Amber CrossFit klubo įkūrimą ir jo tapimą antrais namais ne tik man, bet ir nariam. Didžiausias įvertinimas yra girdėti atsiliepimus, jog jis yra toks jaukus, kad net nesinori išeiti.

Labiausiai didžiuojuosi Amber CrossFit nariais kurie radikaliai pakeitė gyvenimo būdą ir dabar neįsivaizduoja savęs be žodžio CrossFit, kuris asocijuojasi su sveikata, asmenine laime, išaugusiu pasitikėjimu savimi bei būriu naujų draugų.

Susisiekite su treneriu Tadu Gudžiausku

Konsultuokitės rūpimais klausimais, registruokitės asmeninei treniruotei