fbpx

Mobility

Mobilumo treniruotė

Mobilumas tai viena iš fizinių ypatybių, kurios dėka asmuo geba aktyviai kontroliuoti savo judėjimą bei judesių amplitudę.

 

Kuo asmuo mobilesnis, tuo efektyviau, saugiau ir naudingiau jis gali išnaudoti savo judėjimo potencialą, tiek sporte, tiek kasdienėje veikloje.

Mobility treniruotės:
  • Žemas intensyvumas
  • Ugdoma judesių kokybė ir kūno kontrolė
  • Sąnarių mobilumo lavinimas ir judesių amplitudžių atkūrimas
  • Traumų prevencija
  • Problemų, kurias įtakoja prastas sąnarių mobilumas mažinimas
  • Taisyklingo kvėpavimo atkūrimas
Išbandyk nemokamai
tempimo pratimai

Mobilumo treniruotėse siekiama atkurti ir palaikyti optimalų raumenų ilgį, pilnas sąnarių judesio amplitudes, pagerinti propriorecepciją* ir sustiprinti sąnarius. Amber CrossFit mobilumo treniruotėse skatinamas asmens kūno judesių universalumas, o tai lavina bendrą judesių funkcionalumą. Amber CrossFit mobilumo treniruotė, tai žemo intensyvumo klasė, kurios metu taikomos atpalaiduojančios kvėpavimo technikos ir tinkamai parinkti judesiai BEI pratimai, kurie veikia kaip aktyvaus poilsio ir atsigavimo alternatyva. Mūsų mobilumo treniruotės, stimuliuoja kūno hormonų išsiskyrimą, kurie skatina riebalų deginimą ir raumenų augimą.

* Propriorecepcija – kūno gebėjimas jausti galūnę erdvėje. Griaučių raumenyse, sausgyslėse, sąnariuose, odoje bei fascijose yra proprioreceptoriai. Šie receptoriai dirginami, kai mes einame, bėgame, lipame laiptais, gaminame valgyti. Sukuriamas nervinis impulsas siunčia signalą į smegenis ir jos geba taisyti, koreguoti judesį, numatyti kur turėtume pastatyti koją, ar kokią kitą galūnę. Tai ypač svarbu traumų prevencijai, jei sugebėsime gerai, tikslingai valdyti savo kūną, nusileidžiant ant žemės, keičiant kryptį, proprioreceptoriai siųs kokybiškus signalus, mes gebėsime tiksliai koreguoti savo padėtį ir išvengti biomechaniškai netinkamų judesių, kurie sukeltų traumą

Galerija