fbpx

Naujasis Amber CrossFit sezonas 2021

Conceptč

Ruduo tai ne tik metas, kuomet visi mokyklinukai sugrįžta į mokyklas bet tai metas kuomet sporto ir sveikatingumo klubus užpildo klientai sugrįžę iš atostogų ir pasiruošę pradėti gyventi sveikesnį gyvenimą. Sportas ir sveikatingumas dar niekada nebuvo toks svarbus!

Trumpas video apie naujienas klube:

YouTube player

Pilnai integruojame Level Method sistemą!

Iki šiol mūsų naudotą SugarWOD programą pakeitė Level Method programa – CHALKIT. Su šia programa mes pilnai integruojame Level Method sistemą į visą Amber CrossFit treniruočių programą. Tai reiškia, jog kiekvienos dienos treniruotę (WOD) jūs rasite Chalkit programėlėje, kurioje savo telefone taip pat rasite sau skirta tos treniruotės versiją.

Kas yra Level Method sistema?

Level Method tai įrankis, kurį Amber CrossFit treneriai ir nariai naudoja įsivertinti ir pamatuoti savo fizinius gebėjimus ir treniruotumą. Šis įrankis taip pat leidžia aiškiai pamatuoti silpnąsias ir stipriąsias vietas.

Level Method sistema susideda iš 15 skirtingų elementų, kurie turi savo testus. Šių testų pagalba siekiame sužinoti kuo tikslesnį vaizdą apie jus ir jūsų fizinį pajėgumą. Matuojami tokie dalykai kaip Jėga bei jėgos ištvermė, Lankstumas, Anaerobinis ir aerobinis pajėgumas ir kiti elementai.

Amber CrossFit klube yra pilna spalvota lentelė, kurioje jūs galite sužinoti kiekvieną pratimą, bei skirtingus testų variantus, taip galite susidaryti bendrą vaizdą ir pratimų progresijas. Tačiau visas vaizdas matomas tik tuomet, kai atliekate visus 15 testų.

Ar Level Method tik pradedantiesiems?

Ne. Level Method testavimo metodika nėra pritaikyta vien tik naujokams, ji tinka įvairaus pajėgumo atletams. Šiuo metu mes integravome Level Method sistemą į dienos treniruotę, todėl visi nariai žino kokią tam tikro pratimo versiją jiems reikia daryti, būtent pagal jų testų rezultatus. Rezultatai yra nuolat atnaujinami pagal tai kaip jūs atlikote vieną ar kitą treniruotę. Todėl tai labai išmanus būdas sekti savo treniruočių progresą, identifikuoti silpnąsias vietas ir dirbti ties jom.

Dar efektyvesnis treniruočių procesas.

Kuomet narys turi išlaikęs visus testus jis labai aiškiai žino kas yra jo silpnybės ir neleidžia jam tobulėti. Taip pat kiekvienas WOD Chalkit programėleje bus pritaikytas pagal to nario bendrąjį lygį ir pagal tai kaip jis atliko vieną ar kitą testą. Tam kad treniruotės būtų orientuotos į geriausius rezultatus. Taip visiems nariams aišku kokius pratimus ir jų variacijas reikia daryti kiekvienos treniruotės metu.
Parašykite komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *