fbpx

Prieš pradedant sportuoti CrossFit treniruotėse

Ką reikią žinoti prieš pradedant sportuoti Amber CrossFit treniruotėse?

Jei skaitote šį tekstą jūs tikriausiai esate naujas Amber CrossFit narys arba rimtai galvojate prisijungti prie Amber CrossFit treniruočių. Todėl šiame straipsnyje pasistengsime pateikti jums visą reikiamą informaciją apie Amber CrossFit treniruotes ir atsakyti į dauugelį dažniausiai pasitaikančių klausimų.

Kuo išskirtiniai CrossFit sporto klubai?

CrossFit sporto klubai pasižymi tuo, jog juose vyksta organizuotos grupinės treniruotės. Dažniausiai mažose 10-15 asmenų grupėse. Treniruotes veda profesionalūs ir kompetetingi treneriai. Mažas dalyvių skaičius leidžia treneriams prižiūrėti visus treniruočių dalyvius, taip užtikrinant kiekvienos treniruotės kokybę kiekvienam joje dalyvaujančiam asmeniui.

Treniruočių sudėtingumas

Dažniausiai susiduriame su nuomone, jog CrossFit treniruotes yra labai sudėtingos ir norint sportuoti pagal CrossFit treniruočių metodiką yra būtina prieš tai pasitreniruoti. Amber CrossFit sporto klube mes dirbame su įvairaus fizinio pajėgumo žmonėmis, tam tikslui turime specialią treniruočių programą, kuri mums leidžia kiekvieną dienos treniruotę pritaikyti pagal kiekvieno žmogaus individualias galimybes. Daugiau informacijos apie tai – Level Method.

Kas yra pradmenys?

Pradmenys, tai specialus mokomųjų treniruočių kursas, kuris yra skirtas efektyviai integruoti naujus narius į Amber CrossFit treniruotes. Daugiau infomacijos apie pradmenų treniruotes galite rasti čia: PRADMENYS

Registracija į treniruotes.

Norint patekti į Amber CrossFit treniruotes yra būtina registracija. Amber CrossFit klube, registracija į treniruotes atsidaro 72 h. iki treniruotės pradžios. Atšaukti savo rezervacija galima 2h iki treniruotės pradžios. Jei rezervacija atšaukiama vėliau prarandamas kartas. Registracijoms į treniruotes Amber CrossFit klube mes naudojame Pushpress sporto klubų valdymo sistemą.

CrossFit WOD – Dienos treniruotė

Amber CrossFit klube, kiekvieną dieną jūsų laukia vis nauja treniruotė kuri susideda iš 4 dalių: Apšilimo, Įgūdžio, Dienos treniruotės, bei atvėsimo. Kiekviena iš šių dalių yra susijusi ir sudaro WOD (Workout of the day) – Dienos treniruotę. Visas mūsų treniruotes nariai gali rasti mūsų klube didžiajame ekrane arba savo telefonuose, naudodamiesi Chalkit PRO programėle.

Sportuojant Amber CrossFit klube, jums nereikės galvoti ką šiandien veikti sporto salėje, kokius pratimus daryti. Jūs galėsite pasirinkti sau tinkamiausią laiką. Viskas ko jums reikia tai tik pasirodyti treniruotėje.

Susipažinti su CrossFit dienos treniruočių pavyzdžiais galite čia: https://www.crossfit.com/workout

CrossFit kainos

CrossFit narystės yra brangesnės už daugelį įprastų sporto klubų, dėl to jog CrossFit sporto klubai, dirba koncentruojasi į kokybę o ne į kiekybę. Dėl mūsų specifikos (grupinių treniruočių) mes esame riboti kiek žmonių mes galime priimti per dieną. O tai tiesiogiai įtakoja, kiek narių mes iš viso galime turėti. Tačiau toks kokybiškas požiūris į treniruotes mums leidžia efektyviai treniruoti mūsų suteikti jiems aukščiausios kokybės grupinių treniruočių paslaugas.

Amber CrossFit narystės

Visas Amber CrossFit narystes galite rasti čia: Amber CrossFit narystės. Amber CrossFit narystės gali būti stabdomos arba nutraukiamos bet kuriuo metu. (cancell anytime) Svarbu mus apie tai informuoti iš anksto.

Kur mes randamės?

Amber CrossFit sporto klubas yra įsikūręs Vilniuje, Naujamiestyje. Šalia yra Žemaitės Lidl, Gym+. Tačiau norėdami mus rasti pirmą kartą rekomenduojame naudotis Google maps programėle ir ieškoti Amber CrossFit. Mes esame akligatvyje, todėl pirmą kartą mus rasti būna sudėtinga.