fbpx

Dubai CrossFit Championship

Sporto klubas

Šią savaitę prasidėjo pirmasis CrossFit sanctioned event Dubai CrossFit Championship. Ta proga norėčiau šiek tiek pasidalinti informacija apie varžybinį CrossFit, tikiuosi kad kam nors bus įdomu.
Sanctioned reiškia, kad varžybų laimėtojas (vyras, moteris ir komanda) gaus tiesioginį kvietimą į CrossFit Games pagrindines varžybas. CrossFit Games galime drąsiai vadinti Pasaulio CrossFit čempionatu, šios varžybos kiekvieną vasarą vyksta JAV. Daugiau informacijos apie CrossFit Games galima rasti čia:
https://games.crossfit.com/about-the-games

Taip pat kvietimą į CrossFit Games gaus kiekvienos šalies CrossFit Open laimėtojas. Open vykstą Vasarį. Šios varžybos yra atviros visiems, kiekvienas WOD (workout of the day) būna pritaikomas visiems pasiruošimo lygiams. Kaip ir kiekvienais metais, šiais metais Amber CrossFit nariai taip pat dalyvaus Open atrankoje. Open tai viso Pasaulio CrossFit’erių šventė, nes Open’e dalyvauja visi, Tia puiki proga pajusti CrossFit sporto populiarumą ir pasilyginti savo sporto progresą su viso Pasaulio CrossFit atletais.

Kaip žiūrėti Dubai CrossFit Championship?

Yra online transliacija YouTube kanale: https://www.youtube.com/user/dxbfitnesschamp

Rezultatus ir WOD’us galima pažiūrėti čia: https://finals.dubaicrossfitchampionship.com/leaderboard

Varžybos vyksta 4 dienas, nuo Gruodžio 12 iki 15. Iš viso bus 10 WOD’u. Jau įvyko 2 wod’ai su plaukimu. Rytoj laukia bėgimo užduotis dykumoje, 4 km. su liemene 10/5 kg. ir 4 km. be liemenės.

Į ką siūlyčiau atkreipti dėmesį:

MATHEW FRASER – stipriausias planetos atletas, 3 kart CrossFit Games čempionas
KARL GUDMUNDSSON – vienas iš geriausių Europos atletų, Islandas.
ULDIS UPENIEKS – mūsų kaimynas iš Rygos, 21 metai, super greitai progresuojantis atletas.

Iš merginų:
SAMANTHA BRIGGS – daugkartinė CrossFit games dalyvė, 2013 metų čempionė. 36 metų atletė! Turinti labai gerą kardio. Bėgimo rungtį greičiausiai laimės būtent ji (aplenks ir vyrus).
LAURA HORVATH – 2018 metų vicečempionė iš Vengrijos, 21 metai, rising star.
SARA SIGMUNDSDOTTIR – daugkartinė CrossFit games prizininkė, Islandė.
GABRIELA MIGALA – mūsų kaimynė iš Lenkijos, 20 metų, super talentinga.

Ir būtinai atkreipkite dėmesį į judesių ir pratimų atlikimo techniką!