fbpx

Amber CrossFit Open'24

CrossFit OPEN yra tarptautinė CrossFit box’ų šventė, per kurią viso Pasaulio CrossFit sporto klubai atlikinėja tuos pačius WOD ir bando išsiaiškinti kas yra stipriausi. Viena iš klaidingų nuomonių yra tai, jog CrossFit OPEN yra skirta tik pažengusiems atletams, kurie ketina kovoti dėl stipriausiųjų titulo. CrossFit OPEN gali ir turi dalyvauti kiekvienas, nes tai puiki proga prisijungti prie CrossFit šventės. Amber CrossFit šiais metais vėl organizuoja vidines OPEN varžybas.

Kaip viskas vyksta:

02.26 Amber CrossFit socialiniuose tinkluose bus paskelbtos preliminarios komandos.

iki 02.29, pirmojo WOD paskelbimo, komandų kapitonai gali keisti komandos sudėti. Kapitonai galės apsaugoti 5 atletus tarp kurių galės būti bent 1 Amber CrossFit treneris. Visi kiti komandų nariai galės būti verbuojami į kitas komandas. Verbavimui taisyklių nėra, komandų kapitonai gali įvairiais LR įstatymams neprieštaraujančiais veiksmais ir būdais verbuoti kitos komandos narius. Tikslas yra surinkti kuo stipresnę ir aktyvesnę komandą.

Norint išlaikyti vienodą kiekį komandų dalyvių, pritaikome taisyklę, jog daugiausiai narių turinti komanda negali verbuoti naujų narių, tol kol skirtumas tarp daugiausiai ir mažiausiai narių turinčių komandų yra didesnis negu 5. Jei komanda “A” turi 35 narius o komanda “B” turi 30, tai komanda “A” negali verbuoti daugiau narių, kol “B” komanda nesumažins skirtumo.

Kapitonai išrinks savo komandos spalvą ir pavadinimą;

Varžybų tvarkaraštis:

02.29 WOD 24.1 paskelbimas oficialiuose CrossFit Games kanaluose
03.01 Visos klasės daro WOD 24.1, 18:00 Friday Night Lights

03.07 WOD 24.2 paskelbimas oficialiuose CrossFit Games kanaluose
03.08 Visos klasės daro WOD 24.1, 18:00 Friday Night Lights

03.14 WOD 24.3 paskelbimas oficialiuose CrossFit Games kanaluose
03.15 Visos klasės daro WOD 24.3, 18:00 Friday Night Lights

04.13 Amber CrossFit gimtadienio vakarėlis ir laimėjusios komandos apdovanojimai 🏆

Friday Night Lights

Tris penktadienius iš eilės, nuo 18:00 vyks WOD pristatymas bei parodomasis “treneris vs. treneris” WOD atlikimas. Po to atlikti WOD, teisėjauti, palaikyti draugus ir gerai praleisti laiką bus kviečiami visi. Tris penktadienius iš eilės praleiskime kartu darydami tai ką mėgstame labiausiai. WOD aptarimas prie gaiviųjų gėrimų vyks pagal susirinkusiųjų iniciatyvą 🙂

Taškų skaičiavimo taisyklės:

TaškaiKomandos nariai taškus renka už:
3Atliktas OPEN WOD
1Teisėjavimas (1 taškas = teisėjavimas 1 atletui)
4Už kiekvieną komandos narį, kuris finišavo top 10
5Už kiekvieną komandos narį, kuris finišavo top 3

Kaip ir visas mūsų klases, taip ir Open WOD galima pritaikyti pagal kiekvieno galimybes. Visus Open WOD galima atlikti trimis būdais: RX, scaled, foundations.
Parašykite komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *