fbpx

Išbandėme ir rekomenduojame – ICONFIT

Įvairius mitybos ar sporto papildus perkame beveik kiekvienas mūsų. Bet pasirinkti tarp daugybės prekinių ženklų ir skirtingų parduotuvių kartais būna tikrai sunku. Trenerių kolektyvas ragavo, testavo ir patvirtino ICONFIT – Estijoje pagamintus papildus sportui ir sveikatai. Dabar įsigyti reikiamiausius papildus galėsite Amber CrossFit klube.

Trenerių favoritais tapo Šokoladinis Reco, Riešutų sviesto skonio baltymai ir Crea Shortcut. ✅

Viską įsigyti galite skenuodami ant pakuotės esantį barkodą. 🛒

Hidrolizuotas kolagenas (300g)

Hidrolizuotas kolagenas yra unikalūs kolageno milteliai, pagaminti be jokių cheminių medžiagų, pasižymintys aukščiausiu grynumu. Tūkstančiai mūsų klientų patyrė naudą vartodami mūsų gryną kolageną, todėl ICONFIT kolagenas yra bestseleris Estijoje! Tyrimų duomenimis, rekomenduojamas paros kiekis yra 10 g kolageno.

Išrūgų baltymai 80 (įvairių skonių)

Išrūgų baltymai 80 yra pagaminti iš gerai tirpstančio aukščiausios kokybės išrūgų baltymų koncentrato. Šis produktas sukurtas iš geriausių žaliavų, kurios pasižymi dideliu tirpumu, nesudaro gumuliukų ir yra puikaus švelnaus skonio. Puikus aminorūgščių profilis palaiko raumenų vystymąsi ir atsigavimą po treniruotės! Sudėtyje nėra jokių nereikalingų dažiklių ar stabilizatorių.

Išrūgų baltymai 90 (įvairių skonių)

Išrūgų izoliatas 90 yra labai koncentruotas grynas išrūgų baltymas. Jame beveik nėra riebalų ir angliavandenių, todėl puikiai įsisavinami baltymai.

CREA Shortcut kompleksas (įvairių skonių)

CREA Shortcut sudėtyje yra visi maisto papildai (kreatinas, BCAA, energija), kurių reikia norint pasiekti geriausių rezultatų sporto salėje.

RECO jėgas atstatantis gėrimas (įvairių skonių) 

RECO yra jėgas atstatančio gėrimo mišinys, kurio sudėtyje yra baltymų ir angliavandenių santykiu 1:1, taip pat 5 % aukštos kokybės mikronizuoto kreatino. Vartokite iš karto po treniruotės, kad gautumėte didelę baltymų dozę, skatinančią raumenų atsigavimą ir augimą, ir angliavandenių, kad atstatytumėte energijos lygį.

MASS Gainer (įvairių skonių)

Šiame masės priaugimui skirtame produkte, sukurtame kartu su geriausiais sporto mitybos ekspertais, yra viskas, ko reikia raumenims auginti. 5 dalys angliavandenių ir 1 dalis baltymų. Sudėtyje yra 4,8 g mikronizuoto kreatino per parą

Oat & Whey Pro Gainer (įvairių skonių)

Masės priauginimo produktas, kurio pagrindą sudaro unikalus trijų baltymų derinys! Jame gausu angliavandenių ir kreatino, o taip pat yra daug kitų naudingų ingredientų, padedančių priaugti masės ir raumenų!

BCAA 2:1:1 Amino rūgštys (įvairių skonių)

Aukštos kokybės šakotosios grandinės aminorūgščių kompleksas su dideliu aminorūgščių kiekiu.

Beta Alaninas

Beta alaninas yra aminorūgštis, padedanti organizmui gaminti karnoziną, kuris padeda didinti raumenų ištvermę didelio intensyvumo treniruočių metu.

Mikronizuotas kreatino monohidratas (įvairių skonių)

Grynas aukščiausios kokybės kreatino monohidratas iš kruopščiai atrinktųšaltinių. Kreatino monohidratas yra ekonomiškiausias maisto papildas, jei jūsųtikslas – stiprinti jėgą ir raumenis.

Isotonic (įvairių skonių)

Isotonic yra izotoninio sportinio gėrimo milteliai, sudaryti iš angliavandenių, elektrolitų ir kelių vitaminų mišinio. Šie sportinio gėrimo milteliai padeda atkurti energijos ir skysčių atsargas, taip pagerindami jūsų rezultatus ir ištvermę treniruočių metu. Lengvai tirpūs milteliai, leidžiantys greitai paruošti izotoninį gėrimą.

Dextro

Gryna aukščiausios kokybės dekstrozė! Dekstrozė didina cukraus kiekį kraujyje ir idealiai tinka tiems, kurie nori greitai padidinti energijos atsargas. Gerina ištvermę ir jėgą treniruočių metu.

Maltodekstrinas

Grynas angliavandenių šaltinis. Maltodekstrinas skirtas papildyti fiziškai aktyvių žmonių kasdienį angliavandenių kiekį.

Palatinose™ izomaltuliozė

Energijos šaltinis su labai mažu glikemijos indeksu (32), geriausiai tinkantis ištvermės sportui, pavyzdžiui, važiavimui dviračiu, ilgų distancijų bėgimui ir pan.

Su pilnu ICONFIT asortimentu galite susipažinti svetainės puslapyje. Išbandykite, pasidalinkite atsiliepimais ir išsakykite ką norėtumėte matyti Amber CrossFit lentynose. 📩
Parašykite komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *