fbpx

Amber CrossFit Sąskrydis ’19

Amber CrossFit Sąskrydis ’19

Nariai, draugai, atletai – visi esate laukiami!

Amberio sąskrydis jau šį savaitgalį. Dalinamės informacija kas, kur, kaip ir kada.

Atvykimo vieta:

Šį kartą Amber CrossFit sąskrydis vyksta labai unikalioje vietoje. Stovykloje ant Vencavo ežero kranto, Lietuvos pakraštyje. Iš Vilniaus iki šios sodybos yra apie 2 valandos kelio. Kad nepasiklystumėte įmetame jums tikslią sodybos vietą.

Nakvynė:

Šio sąskrydžio metu mes planuojame gyvenimą savo palapinėse. Tiems kas neturi ar nenori nakvoti palapinėse yra galimybė miegoti po stogu dviejų tipų nameliuose (virš pirties arba virš pavėsinės) ir unikaliuose daugiavietėse palapinėse – tipiuose. Tai nebūtų privatūs kambariai, tai būtu bendra erdvė su lovomis ar čiužiniais. Reikėtų turėti miegmaišius arba patalynę.

Maitinimas:

Maistu rūpinamės patys. Išskyrus šeštadienio vakarienę, kurios metu mums sodybos šeimininkas ant laužo pagamins tradicinį ėrienos plovą. Maisto gaminimui bus virtuvėlė, taip pat šašlykinė, bei laužui skirtas trikojis su specialiu puodu. Facebook grupėje, galima bus kooperuotis ir bandyti pasidaryti tam tikrus patiekalus visiems kartu. Jei iš jūsų atsirastų savanorių pasirūpinti vienu ar kitu patiekalu visi labai apsidžiaugtų.

Apranga:

Gerą orą užsakėme, todėl tuo jums rūpintis nebereikės. Tačiau nepamirškite su savimi pasiimti:

  • Miegmaišio;
  • Sportinės aprangos ir avalynės;
  • Avalynės, kurios negaila sušlapinti ar ištepti;
  • Maudymosi aprangą;
  • Gamtai skirta apranga – treningus.

Programa:

Tai yra aktyvaus poilsio stovykla, kurios metu nuo sporto nepasislėpsime. Kaip ir minėjome anksčiau, visas šis savaitgalis bus komandinis, todėl iš visų dalyvių burtų keliu bus sudarytos trys komandos, kurios tarpusavyje varžysis. Kad tai padaryti reikia žinoti kiek mūsų tiksliai dalyvauja, tai tie kas jau apsisprendė prašome apmokėkite žemiau esančiomis nuorodomis. Atvykstantys penktadienį 45 EUR, atvykstantys šeštadienį 35 EUR. Būtų puiku jei šeštadienį susirinktumėme iki 11 val.

Penktadienis:

Stovyklavietė mums atvira nuo 16:00 valandos, taip kad galite atvykti tiesiai po darbų. Penktadienis, sporto prasme, bus ramesnė diena. Tie kas atvyks pirmieji išsirinks geriausias vietas palapinėms arba jaukiausius gultus po stogu. Lengvai pasportuosime. Užsikursime laužą, pasikepsime valgyti nuvyksime į pirtį ir maudysimės.

Šeštadienis

Šeštadienis bus aktyvi, komandinio sporto diena. Jūsų lauks labai daug netikėtų iššūkių, kuriuos turėsite atlikti pasitelkdami ne tik savo fizines stiprybes bet ir komandinį darbą ir intelektą.

Kadangi sportuojame savo boxe, o stovykla skirta aktyviam poilsiui gamtoje. Galime prasitarti, kad mūsų laukia wod’ukai sukombinuoti iš kamuolių, PU lazdelių, šiek tiek 5kg blynų, daug stalo teniso kamuoliukų šiek tiek mažiau stiklinaičių ir panašių smulkmenų. Frisbio lėkštė, bei vandens pramogos.

vakarais laukia programa prie laužo.

Sekmadienis

Sekmadienis bus skirtas išsiaiškinti stipriausią komandą, bei atsisveikinti su stovykla ir vasara 🙂

Iki greito, iki pasimatymo jau šį savaitgalį.
Parašykite komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *