fbpx

Kodėl už CrossFit treniruotes verta mokėti daugiau?

Plank

Ieškai sporto klubo Vilniuje ?

Sporto klubų, narysčių ir jų kainų yra įvairių. Natūraliai kyla klausimas, kodėl kai kuriems abonementams užtenka skirti 30 Eur per mėnesį, o CrossFit treniruočių narysčių kainos svyruoja apie 100 Eur? Pasistengsime jums papasakoti kodėl už CrossFit treniruotes verta mokėti daugiau.

Atsakome.

Ne inventoriaus nuoma, o Deadlift’o pamokos ir pastovus rūpestis

Įprastame sporto klube dažniausiai susimoki už galimybę pasinaudoti inventoriumi – treniruokliais, svarmenimis ir pan. Treniruočių planas kainuoja papildomai, norint sportuoti su treneriu taip pat reikės mokėti daugiau nei bazinės narystės kainą.

CrossFit klube visą reikiamą inventorių žinoma irgi rasi. Tačiau prie treniruoklių eilėse laukti nereikės – tiksliai žinosi, kiek užtruksi treniruotėje ir galėsi lengviau planuotis laiką. Nereikės ir papildomai rūpintis treniruočių programomis.  Kas kartą atėjęs gausi vis kitokį treniruotės planą – CrossFit treniruotės orientuotos į ilgalaikius narių rezultatus, tad  šie planai sudaromi taip, kad nuosekliai lankant būtų tolygiai treniruojamas visas kūnas. Ir žinoma, sutiksi trenerį, kuris ne tik duos į rankas štangą, bet ir parodys kaip atlikti pratimus, prižiūrės, kad atliktum juos taisyklingai, nežalodamas savęs.

Taigi pasirinkdami CrossFit treniruotes jūs mokate ne tik už inventoriaus nuomą, į kurį užtenka investuoti vieną kartą ir kuris tarnauja kelerius metus. Svarbiausia – moki už tikslingai suplanuotas treniruotes ir nuolatinę profesionalių trenerių priežiūrą bei patarimus.

Mažai žmonių – daug dėmesio

Treniruoklių salę, ypač lankomiausiomis valandomis, įprasta rasti pilną savarankiškai sportuojančių lankytojų. Dažnai tenka pastovėti eilėje, prie norimo treniruoklio. Ar kiekvienas jų pratimus daro taisyklingai? Tikėtina – ne visada. Žinoma, galima rinktis grupines treniruotes, kuriose judesius parodo treneris. Tik juose neretai dalyvauja apie 30 žmonių, tad ne visada įmanoma užtikrinti, kad kiekvienas dalyvis judesius atliktų taisyklingai. Šias problemas išsprendžia asmeninio trenerio paslaugos, tačiau už jas reikės mokėti papildomai.

Amber CrossFit į treniruotę priimame ne daugiau kaip 10 žmonių. Vidutiniškai treniruotėse dalyvauja 8. Taip užtikriname, kad treneris galėtų skirti pakankamai dėmesio kiekvienam treniruotės dalyviui – pataisyti, jei pratimas daromas netaisyklingai, pasiūlyti lengvesnę ar sunkesnę pratimo versiją, atsižvelgiant į kiekvieno sportuojančio asmeninę situaciją, pasiūlyti papildomų pratimų, padėsiančių sustiprinti silpnesnę vietą.

Tad įsigijus CrossFit klubo narystę nebereikės į trenerio paslaugas investuoti papildomai – galėsi būti ramus, kad gausi pakankamai asmeninio dėmesio, treneris padės pasirinkti tavo lygiui pritaikytus pratimus ir prižiūrės, kad atliktum juos taisyklingai, nesukeliant žalos savo sveikatai.

 

Jokio noro mesti

Įprastų sporto klubų, treniruoklių salių kainodara sudaroma tikintis, kad žmogus nusipirkęs abonementą nebūtinai ateis sportuoti. Iš tiesų, įprastuose sporto klubuose labai retai lankosi arba išvis nepasirodo daugiau nei pusė abonementus įsigijusių žmonių. Motyvaciją išlaikyti tikrai nėra lengva, jei nesi tikras, ar teisingai atlieki pratimus ir jei nematai progreso,

CrossFit klubuose situacija kitokia. Amber CrossFit neaktyvių, už paslaugą mokančių, bet ja nesinaudojančių – nėra. Nariai treniruotėse lankosi vidutiniškai po 3-4 kartus per savaitę. Jei kas nors nepasirodo ilgiau nei 7 dienas – teiraujamės kas nutiko ir kuo galim padėti. Tokių situacijų pasitaiko retai, nes CrossFit bendruomenės labai stiprios ir motyvuotos. Treniruotės mažose grupėse, artimas ryšys su treneriais, vienas kito palaikymas sunkesniais momentais ir kasdienis dalinimasis pasiekimais bei matomais rezultatais užtikrina didelį narių įsitraukimą.

Tad CrossFit treniruotės gali būti puikus būdas ištesėti sau duotus pažadus ir pradėti sportuoti nuo pirmadienio. Nes pradėjus sportuoti Amber CrossFit klube, nebekyla noro mesti sportą ir nelieka dvejonių, kodėl už šią narystę verta sumokėti kiek daugiau.

Geriausia tuo įsitikinti pačiam.

Norėdamas prisijungti prie Amber CrossFit treniruočių, apsilankyk kaip pradėti puslapyje.