fbpx

Level Method

Sporto klubas

Naujiena – Lietuvoje!

 

Amber CrossFit misija yra padėti jums gyventi sveikesnį ir kokybiškesnį gyvenimą.
Priemonė, kuria siekiame tai padaryti yra CrossFit treniruotės, kurios yra orientuotos į ilgalaikius jūsų rezultatus. Amber CrossFit treniruočių programa yra unikali, nes ji yra nuolat koreguojama pagal jūsų poreikius ir galimybes. Mes sekame jūsų sporto progresą ir siekiame jį matuoti ir padaryti kuo efektyvesnį, naudojantis moksliniais tyrimais grįstomis technologijomis, viena iš jų – Level Method.

 

Nepsiribodami vien CrossFit treniruotėmis, mes norime pristatyti naujieną – THE LEVEL METHOD!

 

Tai naujiena ne tik Lietuvoje, bet ir visame Pasaulyje ir jūs, Amber CrossFit nariai, būsite pirmieji, kurie pradėsite ja naudotis.

 

CrossFit treniruotes Vilniuje

Level Method žemėlapis su visomis progresijomis

Kas yra Level Method (LM)?

 

Level Method tai Amber CrossFit narių testavimo ir įvertinimo sistema. Pagal Level Method žemėlapį mes labai tiksliai galime įvertinti, kiekvieno mūsų nario fizinę būklę. Stipriąsias bei silpnąsias vietas. Level Method ir visų CrossFit naudojamų pratimų progresijos, labai aiškiai parodo, kas neleidžia mums progresuoti ir ties kuriomis vietomis reikėtų padirbėti daugiau, norint progresuoti geriau ir išvengti traumų. LM sistema kiekvienam Amber CrossFit nariui, nubraižo aiškų jo treniruočių planą ir esamos padėties analizę.

LM, tai unikali testavimo sistema, kuri padeda mums dar tiksliau nustatyti jūsų fizinio pasirengimo lygį ir pagal tai planuoti jūsų treniruočių programą. Amber CrossFit treniruočių programa, Wodify ir testavimo metodologija padeda nariams aiškiau matyti ir suprasti savo sporto progresą. Taip pat naudojantis šia sistema atletas aiškiau supranta visas savo pratimų atlikimo progresijas ir variacijas, kurios skiriasi pagal jo galimybes. Šios sistemos tikslas – padėti nariams treniruotis efektyviai, naudojant tokį krūvį ar judesius, kuris jam yra tinkamiausiais, tai yra puikus būdas treniruotis efektyviai, išlikti motyvuotam ir išvengti bereikalingų traumų.

 

Susipažinkite su Level Method

 

 

Kaip LM padės jums judėti į priekį su treniruočių progresu:

Beveik visi mes turime konkrečius sporto tikslus, tačiau ne visi žinome, kaip iki ten nusigauti. Geras treniruočių planas privalo turėti šias tris savybes:

  • Aiškų ir pamatuojamą tikslą;
  • Progresyvų ir suprantamą kelią to tikslo link;
  • Realų esamos situacijos įveritnimą.

Treniruotkimės protingai

Level Method sistema yra grįsta moksliniais tyrimais, kuri sukurta remiantis trimis pagrindinėmis žmogaus energetinėmis sistemomis. Šiuo metu daugiau kaip 200 CrossFit sporto klubų naudoją šią sistemą, duomenys yra nuolat atnaujinami ir kooreguojami pagal daugiau kaip 20 000 duomenų taškų. Šiuo metu ruošiame antra LM žemėlapio versija, kuri leis dar tiksliau įvertinti kiekvieną iš mūsų.

Treniruokimės saugiai

Vienas iš pagrindinių LM tikslų, tai traumų prevencija. Dažnai CrossFit sporto šaka kritikuojama dėl didelių traumų kiekių, ypač kai CrossFit sportu užsiiminėjama savarankiškai, neturint pradmenų ar neoficialiame sporto klube. Level method sistema labai aiškiai parodo sportininko silpnąsias vietas ir jas akcentuoja. Nesusitvarkius silpniausių vietų progresuoti yra labai sunku. Todėl vadovaujantis LM programa užtikrinamas tolygus ir visapusiškas progresas. Kiekvienas narys aiškiai mato savo lygius ir žino kas neleidžia progresuoti.

LM sistema puikiai tinka pradedantiems sportuoti:

Nors LM sistema yra pritaikyta įvairaus pasirengimo atletams, tačiau daugiausiai naudos iš jos turi pradedantys sportuoti. Nes ši programa labai aiškiai parodo treniruotės sudėtį, įvairių pratimų progresijas ir svarbiausia nubraižo aiškų kelią sportinių tikslų link.

Norėtum prisijungti prie Amber CrossFit treniruočių, parašyk mums: info@ambercrossfit.lt  arba užsiregistruok nemokamai sporto konsultacijai arba įvadinei  treniruotei.
Parašykite komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *