fbpx

Summer Body Prep

Summer body prep

13 savaičių mitybos iššūkis – SUMMER BODY PREP!

Ar esate pasiruošę atsakingai pažvelgti į savo mitybos įpročius ir treniruočių procesą?

“Summer Body Prep” – tai daugiau nei svorio metimo iššūkis. Tai iššūkis tiems, kurie nori ugdyti sveikus mitybos įpročius, ir jų laikytis. Tikslas – pagerinti jūsų treniruočių rezultatus, formuoti teisingus mitybos įpročius, bei išmokti ilsėtis ir teisingai atsistatyti po treniruočių.


Apie iššūkį:

Nuo pat kovo 2 d. iki birželio 30 d. daugiausiai dėmesio skirsime mitybai. Tiksliausiai šio iššūkio temą gali apibūdinti CrossFit įkūrėjo Greg Glassman 100 žodžių CrossFit apibūdinimas:

CrossFit mitybos taisykles
Valgykite mėsą ir daržoves, riešutus ir sėklas, šiek tiek vaisių ir truputi krakmolo turinčių produktų. Nevartokite cukraus.

Visas Summer Body Prep laikotarpis suskirstytas į 3 dalis, kurių metu:

1. Vyr. treneris Lukas pristatys Paleo mitybos pagrindus ir ypatumus, todėl kasdienės užduotys susidės iš patiekalų, kurie atitinka šios mitybos kriterijus.

2. Antrojo etapo metu gilinsimės į protarpinį badavimą – fasting. Stengsimės pritaikyti tai savo kasdieninėje rutinoje ir mityboje.

3. Trečiojo etapo metu apjungsime šiuos du mitybos principus (Paleo ir Fasting).


Kas kitaip nei anksčiau?

Kad iššūkis įvyktų, minimalus dalyvių skaičius yra 10. Šiame iššūkyje gali dalyvauti visi, nebūtinai Amber CrossFit nariai.

  • Šį kartą nematuosime kūno sudeties svarstyklėmis, tačiau visi dalyviai privalės pasidaryti savo nuotrauką prieš ir po iššūkio.
  • Įkursime uždarą Facebook grupę, kurioje dalinsimės visa aktualia informacija ir patarimais.
  • Kiekvieną savaitę, grupėje bus patalpintas video su visais per savaitę iškilusiais klausimais ir atsakymais. Taip pat bus apžvelgiama sekanti savaitė ir jos tikslai.
  • Iššūkio dalyviai kas dieną gaus po naują “SugarWod” užduotį, kuri bus susijusi su iššūkiu. Tikslas – jas įgyvendinti.
  • Bus stebimas jūsų treniruočių lankomumas bei progresas.

REGISTRACIJA:

Summer Body Prep iššūkio kaina yra 89 eur. mėnesiui. Mokestis automatiškai atsinaujins ir prasitęs tris kartus viso iššūkio metu.