fbpx

Tarpiniai OPEN rezultatai!

Sporto klubas

Mes esame didžiausia CrossFit Open bendruomenė Lietuvoje!

Šie metai rekordiniai. CrossFit OPEN varžybose dalyvauja apie 60 Amber CrossFit atletų. Ačiū jums už tai! Prie viso to, du kart tiek jūsų dalyvauja vidinėse Amber CrossFit OPEN varžybose.

CrossFit OPEN jau beveik įpusėjo, liko tik 3 savaitgaliai iki CrossFit OPEN pabaigos. Norime pasidžiaugti, kad tiek daug jūsų dalyvauja vidinėse OPEN varžybose. Penktadieniais Amberis tampa truputi nevaldoma vieta, todėl atsiprašome visų už nepatogumus, bet tuo pačiu labai džiaugiamės, matydami tiek daug jūsų įsitraukiančių ir švenčiančių CrossFit kartu!

Mes labai didžiuojamės turėdami tiek daug narių, kurie pirmą kartą dalyvauja CrossFit OPEN varžybose. Taip pat džiaugiamės tais, kurie gerina savo 2017 ir 2018 metų rezultatus ir pasiekia naujus asmeninius rekordus.

Amber CrossFit atletai tarp stipriausiųjų Lietuvoje

Svarbu paminėti, kad po pirmųjų dviejų open WOD, Amber CrossFit atletai yra vieni iš stipriausių Lietuvoje.

Mūsų vyr. treneris Lukas Bitinaitis kovoja dėl pirmosios vietos Lietuvoje ir kelialapio į CrossFit games. Pirmąjį 19.1 WOD Lukas atliko geriausiai ir buvo pirmasis Lietuvoje, tuo tarpu 19.2 sužibėjo mūsų treneris Piotr Riabych, kuris surinko 344 pakartojimus ir užėmė 3-iąją vietą, turėdamas po lygiai taškų su antrąją vieta.

Merginų įskaitoje, po pirmųjų dviejų OPEN WOD, pirmauja stipriausia Lietuvos CrossFit atletė Dr. Rima Būdvytytė. Rima 19.1 užėmė pirmąją vietą, o 19.2 antrąją vietą.

Top 10 stipriausiųjų atletų Lietuvoje sąraše yra net 4 Amber CrossFit atletai (Lukas Bitinaitis 2, Piotr Riabych ir Tadas Gudžiauskas 5, Edgaras Krasavcevas 9). Merginų įskaitoje į dešimtuką patenka Rima Būdvytytė su Goda Jankute. Taip pat svarbu paminėti ir šiais metais naują kategoriją, tai 35+, kurioje pirmąją vietą užima Tadas Gudžiauskas, ketvirtas Igor Kuznecov, o šeštasis Arūnas Ragelis. Na ir žinoma mūsų legendų kategorija, kurioje į lyderius veržiasi Remigijus Mika, Kęstutis Kirejevas ir Konstantin Balakin, Amber merginos vienareikšmiškai dominuoja šioje amžiaus grupėje: Marina Zbarskaja, Giedrė Kirejeva ir  Natalija Bružienė visos TOP5.

Būtina paminėti ir du perspektyviausius mūsų atletus, kurie be konkurencijos užima pirmąsias vietas Lietuvoje. Tai Domantas Navickas ir Paul Lucas, kurie atitinkamai lyderiauja Vyrų 55 – 59 m. ir jaunimo 16-17 m. amžiaus kategorijose.

 

Tai tik pradžia, dar laukia 3 CrossFit OPEN WOD, kurie padės nustatyti stipriausius Lietuvoje ir kartu visame Pasaulyje.

Visus išsamius CrossFit OPEN rezultatus galite rasti čia:

 

Vidinių Amber CrossFit open varžybų rezultatai po pirmųjų dviejų WOD:

Apie vidines Amber CrossFit varžybas ir taškų skaičiavimo ir rinkimo taisykles galite pasiskaityti čia:
Parašykite komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *